CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

A 2011-2012-es Pest megyei bajnokságok csoportbeosztásai

Megye I.

Ssz. Csapat neve Honnan Hely. Megjegyzés az induláshoz
1. Alsónémedi SE I/B., Dél 1. I/B-s bajnokként
2. Bagi TC 96 I. 9. "alanyi" jogon
3. Budakalászi MSE I/B., Észak 5. a Pilissport NB III-ban való indulása jogán
4. Bugyi SE I/B., Dél 4. a Tápiószecső NB III-ban való indulása jogán
5. Felsőpakony I. 8. "alanyi" jogon
6. Gödöllői Sport Klub I. 11. "alanyi" jogon
7. Hévízgyörk SC I. 14. a Dunakeszi NB III-ban való bennmaradása miatt
8. Kisnémedi I/B., Észak 1. I/B-s bajnokként
9. NK Kinizsi TL FC I. 5. Törteli KSK jogán
10. Örkény SE I. 7. "alanyi" jogon
11. Pilisi LK-Legea I. 4. "alanyi" jogon
12. Sülysáp KSK I/B., Dél 3. a Diósd NB III-ban való indulása jogán
13. Tárnok KSK I. 13. "alanyi" jogon
14. Újlengyel DSE I. 6. "alanyi" jogon
15. Veresegyház VSK I. 12. "alanyi" jogon
16. Verőce SE I. 2. osztályozón került fel

Megye I/B

Ssz. Csapat neve Honnan Hely. Megjegyzés az induláshoz
1. Aszód I/B., Észak 16. a Tápiószecső NB III-ban való indulása miatt
2. Csomád I/B., Észak 7. "alanyi" jogon
3. Dabas-Gyón II., C 1. "megye-kettes" bajnokként
4. Délegyháza II., C 2. a Dunakeszi NB III-ban való bennmaradása miatt
5. Dömsöd I/B., Dél 12. "alanyi" jogon
6. Dunabogdány I/B., Észak 13. "alanyi" jogon
7. Dunakeszi Kinizsi I/B., Észak 3. "alanyi" jogon
8. Erdőkertes I. 16. "megye-egyes" kiesőként
9. Gödöllői EAC I/B., Észak 11. "alanyi" jogon
10. Gyál I/B., Dél 7. "alanyi" jogon
11. Gyömrő I/B., Dél 13. "alanyi" jogon
12. Halásztelek I. 15. "megye-egyes" kiesőként
13. Hernád I/B., Dél 15. "alanyi" jogon
14. Isaszeg I/B., Észak 15. a Vácduka alacsonyabb osztályba való nevezéstt
15. Kiskunlacháza I/B., Dél 14. "alanyi" jogon
16. Mogyoród I/B., Észak 12. "alanyi" jogon
17. Nagykáta I/B., Dél 8. "alanyi" jogon
18. Perbál I/B., Észak 6. "alanyi" jogon
19. Pereg I/B., Dél 9. "alanyi" jogon
20. Piliscsaba I/B., Észak 9. "alanyi" jogon
21. Pilisszentiván I/B., Észak 4. "alanyi" jogon
22. Pomáz I/B., Észak 10. "alanyi" jogon
23. Ráckeve I/B., Dél 6. "alanyi" jogon
24. Szentmártonkáta I/B., Dél 10. "alanyi" jogon
25. Tahitótfalu I/B., Észak 14. "alanyi" jogon
26. Taksony I/B., Dél 11. "alanyi" jogon
27. Tápiógyörgye II., B 1. "megye-kettes" bajnokként
28. Tápiószele I/B., Dél 2. "alanyi" jogon
29. Újhartyán I/B., Dél 5. "alanyi" jogon
30. Vácrátót II., A 1. "megye-kettes" feljutóként

Megye II.

Ssz. Csapat neve Honnan Hely. Megjegyzés az induláshoz
1. Abony KID II., B 7. "alanyi" jogon
2. Albertirsa II., C 5. "alanyi" jogon
3. Budajenő II., A 4. "alanyi" jogon
4. Dánszentmiklós II., C 10. "alanyi" jogon
5. Dány I/B., Dél 16. I/B-s kiesőként
6. Dunaharaszti II. III., Dél 1. "megye-hármas" bajnokként
7. Dunavarsány II., C 4. "alanyi" jogon
8. Farmos III., Kelet 2. "megye-hármas" feljutóként
9. Fortuna-Kismaros II., A 13. a Diósd NB III-ban való indulása jogán
10. Fót II., B 8. "alanyi" jogon
11. Galgahévíz II., B 3. "alanyi" jogon
12. Göd II., A 3. "alanyi" jogon
13. Iklad II., B 5. "alanyi" jogon
14. Inárcs II., C 13. a Dunakeszi NB III-ban való bennmaradása miatt
15. Kakucs II., C 9. "alanyi" jogon
16. Kerepes II., B 9. a Vácduka alacsonyabb osztályba nevezett
17. Kistarcsa II., B 2. "alanyi" jogon
18. Leányfalu II., A 10. "alanyi" jogon
19. Monorierdő II., C 11. "alanyi" jogon
20. Nagykovácsi II., A 2. "alanyi" jogon
21. Nagymaros II., A 12. "alanyi" jogon
22. Őrbottyán III., Észak 1. "megye-hármas" bajnokként
23. Pécel-Elitsec II., B 4. "alanyi" jogon
24. Péteri II., C 7. "alanyi" jogon
25. Püspökhatvan II., A 7. "alanyi" jogon
26. Rád II., A 11. "alanyi" jogon
27. Szada II., B 12. "alanyi" jogon
28. Szigetgyöngye II., A 6. "alanyi" jogon
29. Sződ II., A 5. "alanyi" jogon
30. Táborfalva II., C 6. "alanyi" jogon
31. Tápióság II., B 6. "alanyi" jogon
32. Tóalmás II., B 13. a Tápiószecső NB III-ban való indulása miatt
33. Üröm III., Nyugat 1. "megye-hármas" bajnokként
34. Vác-Deákvár II., A 9. "alanyi" jogon
35. Vácduka I/B., Észak 9. alacsonyabb osztályba nevezett
36. Valkó II., B 10. "alanyi" jogon
37. Vasad II., C 3. "alanyi" jogon
38. Viadukt II III., Dél 2. "megye-kettes" feljutóként
39. Visegrád II., A 8. "alanyi" jogon