III. Sulai Krisztina Női Labdarúgó Emléktorna < < Tárnok KSK

CÍMERHAJRá TáRNOK!TáRNOK

2020. február 8. IV. Sulai Krisztina Női Labdarúgó Emléktorna

Idén negyedik alkalommal került megrendezésre a Sulai Krisztina Női Labdarúgó Emléktorna 2020. február 8-án. A 2016-ban fiatalon elhunyt kiváló női labdarúgónk emlékére alapított vándorserleget csapatunk tavaly harmadszor is elnyerte, így ezúttal új trófeáért szállt versenybe az öt megjelent együttes.
Kemény, de sportszerű mérkőzéseket láthattunk, volt izgalom bőven. A családias, baráti hangulatú tornán, melyen a végső sorrend körmérkőzéses lebonyolítást követően alakult ki. otthon tartottuk a kupát.

Az eseményt Schmidt Zsuzsanna nyitotta meg:

Kedves Megjelentek!
Szeretettel köszöntünk Titeket a mai tornán, melyet Sulai Kriszti csapattársunk emlékére rendezünk meg.
Kriszti életében nagyon fontos szerepet töltött be a sport, hiszen Tárnokon focizott, Törökbálinton kézilabdázott, nem is akárhogyan, mindkét csapatnak kiemelkedő játékosa volt. A tárnoki focicsapat egyik legeredményesebb tagja volt, tehetsége, rutinja, gyorsasága mindenkit lenyűgözött.
Nagyon jó barát, barátnő, testvér, gyermek és csapattárs volt.
A mai torna a tiszteleté és szereteté, amit mindannyian érzünk, mikor Krisztire gondolunk.
A csapat érzéseit egy verssel szeretnénk szemléltetni, melyet egykori csapattársunk, Pós Tünde írt. Szeretnénk a csapatoknak jó játékot kívánni, érezzétek jól magatokat, sok sikert mindenkinek!

Résztvevő csapatok:

Tárnok KSK, Törökbálint LASE, Pénzügyőr SE Pinkbull. Érdi VSE, Gödi SE

Csapatunk tagjai:
Gál Henrietta Gál-Győri Renáta, Gyeszát Emese, Kardos Éva, Molnár Nikolett, Mondok Lili, Petrovai Tímea, Rebenák Dorottya, Schmidt Zsuzsanna, Soltész Bettina, Varga Dominika, Varga Gréta, Zsikla Ibolya

Törökbálint LASE - Gödi SE: 1-5
Gólszerzők: Daróczi Réka ill., Gálik Ágnes 2, Nagy Lilla, Áll Rita, Kakas Bettina

5. Törökbálinti LASE 4 0 0 4 1 : 13 -12 0

Legjobb játékos: Daróczi Réka (Törökbálint LASE)

Legjobb kapus: Komlósi Csilla (Gödi SE)

Gólkirálynő: Varga Gréta 8 gól (Tárnok KSK)

2020 IV. SULAI KRISZTINA EMLÉKTORNA

TÁRNOK KSK

A PSE Pinkbull Facebook oldalának tudósítása

PESE PINKBULL

Teremtorna-szezonunk következő állomására Tárnokra utaztunk. Az esemény a felfoghatatlanul fiatalon elhunyt Sulai Krisztina emlékére tartott megemlékezéssel indult: ismeretlenül is rendkívül megérintett mindenkit a szertartás.
Érezhetően valamennyi csapat azonosult a torna szellemiségével, így kifejezetten sportszerűen, már-már családias hangulatban telt a nap.
Első meccsünket a régi ismerős Érd csapatával játszottuk. Úgy igazán senkinek nem ment a játék ezen a mérkőzésen, és egy védekezési hibából az ellenfél elég hamar meg is szerezte a vezetést. Szerencsére bőven volt még időnk módosítani az eredményt, hiszen 2*10 perces rendszerben zajlott a torna. Kicsit jobb játékkal sikerült a magunk javára fordítani a meccset: 2-1 ide.
Tudtuk, hogy ennél azért több kell a többi meccsen, ha szeretnénk jó eredményt elérni.
Következő meccsünket a Göd ellen játszottuk. Nem sokkal a kezdősípszó után csatárunk egy az egyben mehetett a kapusra, de a ziccer sajnos kimaradt. Nem sokkal később egy újabb nagy helyzetben csak a kapufát sikerült eltalálni. Rohamoztunk rendesen, az ellenfelünk csak kisebb helyzetekig jutott, igazán veszélyes akciót az első félidőben nem tudtak ellenünk kidolgozni. Egy újabb kapufáról kipattanó lövéssel jeleztük, hogy nagyon szeretnénk egy gólt most már végre bepréselni a kapuba. Pár perccel a második kapufánk és számtalan kicsit mellélőtt labda után jött egy félpálya közepéről egészséges erővel eleresztett lövés: felső kapufa...immáron a harmadik egy félidő, vagyis 10 perc alatt...nem baj, majd a fordulás után. A második félidőt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk: kapusba lőtt ziccer, centikkel a kapu mellett ellőtt labda, éééés a negyedik kapufa. Ekkor már a Göd is érzékeltette egy-egy komolyabb támadással, hogy ha már mi nem lövünk gólt, akkor lőnének ők nekünk. 2 perccel a vége előtt még mindig 0-0 állt az eredményjelzőn, amikor is meglőttük - pontosabban megfejeltük - az ötödik kapufánkat. Ekkor már nem csak a pályán lévő játékosok nevettek kínukban, de az éppen nem játszó csapatok tagjai sem akarták elhinni, hogy ilyen van. Fél perccel a vége előtt szögletből még sikerült lőnünk egy kapufát, és a mezőnybe kipattanó labdával sikerült még egyszer telibevernünk a keresztlécet. Hetedjére is csak a keret. Ekkor viszont nem volt időnk nevetgélni, hiszen, ahogyan ilyenkor azt a foci törvényszerűsége megkívánja, a kipattanóval megindult utolsó kontrájára az ellenfél, amit természetesen be is lőtt...volna a gödi csatár, ha a védelem nem oldja meg bravúrosan ezt is. 0-0. Kínunkban nevettünk csak az egészen, mást nem tehettünk. Ezzel az eredménnyel jelentősen csökkentettük az esélyünket a vándorkupa megszerzésére.
Jött az előrehozott döntő: Pinkbull - Tárnok. Örök csata ez kispályán a két csapat között. Nem vezetünk ilyen jellegű statisztikát, de azért az egyértelmű, hogy a 0-0 a leggyakoribb eredmény a két csapat meccsein. A Tárnok rettentő gyors, nagyon kemény focit játszik, így ellenük a szokásos taktikánkat alkalmaztuk: fél pályánál kezdjük a védekezést, a kontráknál pedig megyünk előre csapatként. Ellenfelünknek nem volt ínyére, hogy nem nyíltunk ki, így nem tudták a gyors játékkal a megnyíló üres területeket megjátszani. Maradt a kemény foci. Tárnok csapata több helyzetet jegyzett ezen a meccsen, sőt a legnagyobb helyzetüknél a kapufa kivételesen velünk volt - ennyi járt nekünk az előző meccsért azért! 3 perccel a vége előtt kinyíltunk, letámadtunk, de nem jártunk sikerrel. Hoztuk a 0-0-t, Megint. Így tudtuk, hogy aranyérem ma már nem lesz.
Az utolsó meccset a korábbi mérkőzésein vereséget szenvedő, rendkívül fiatal, nagyon kis szimpatikus Törökbálint csapatával játszottuk. Nekünk az iksz nem volt elég, ekkor ugyanis rosszabb gólkülönbségünkkel csak a dobogó alsó foka jutott volna nekünk. Míg a törökbálinti fiatalok mindent megtettek annak érdekében, hogy megszerezzék az egyetlen győzelmüket a tornán. addig nekünk megint csak a kapufa jutott. A lelátó is kuncogott már ezen rendesen. Azért csak sikerült a hálóig is eljuttatni egy labdát: a közönség ki is fejezte elégedetlenségét egy kisebb fújolással, ugyanis szerintünk viccesebb, ha csak kapufát lövünk, így csalódás volt a gól. :D Azért rúgtunk még kettőt a hátralévő 6 percben, így 3-0-ra hoztuk a "kötelezőt".
Két 0-0-s döntetlennel és 2 győzelemmel az ezüstérem került a nyakunkba. A védelmünk ismét emberfelettit nyújtott: 80 perc alatt kispályán egyetlen gólt kaptunk csak, azt sem a későbbi győztestől. A góllövési hatékonyságon van még mit javítanunk; bár tény, hogy az nem mondható el rólunk, hogy még csak a kaput sem találjuk el. A kapufa már határozottan megvan. :D
Köszönjük Tárnok csapatának a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat, remek hangulatú kis torna volt!
Két hét múlva Felcsútra utazunk az idei utolsó teremtornánkra, utána pedig jönnek a 3/4 pályás edzőmeccsek.

Hajrá PSE 'Pinkbull', csak így tovább!

A Gödi SE Facebook oldalának tudósítása

2020.02.08-án részt vettünk Sulai Krisztina emlékére rendezett lány fedett kis pályás focitornán.
Az első meccs a Tárnok ellen volt, ahol sajnos nem védekeztünk elég fegyelmezetten. A következő meccsen a Pinkbull ellen volt, ahol a szerencsének és a kapufának köszönhetően 0:0 lett a végeredmény. Javuló, és egyre bátrabb játékunknak köszönhetően Törökbálint ellen hoztuk a kötelező 3 pontot, így partyban voltunk a dobogóért. Sajnos az Érd elleni utolsó meccsre elfogytunk erőben és fejben. Célunk a felszabadult játék volt, a fiatalok beépítése a csapatba, meccsrutin szerzése és hogy jól érezzük magunkat.
Nagyon jó hangulatú mérkőzések voltak, sokszor szép helyzetekkel. Örültünk hogy részesei lehettünk, köszönjük a meghívást. Még sokat kell fejlődnünk, de még az idei munka elején járunk.

A Törökbálinti LASE csapataTÖRÖKBÁLINTI LASE

2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES 2019. TÁRNOK KSK PEST MEGYI NŐI KUPA GYŐZTES