csapat0 - 4 csapat

Góllövők: Szluka J.. (3), Zsolyomi J.;
Tárnok, 150 néző, Vezette:Budai Balázs (Boros Zoltán, Kara Pál)

A forduló további eredményei:
Szombaton: Halásztelek FC - Diósdi TC 2-1, Tápiószecső FC - Gödöllői SK 4-1 , Felsőpakony - Törteli KSK 3-0, Pilissport-PLSE - Hévízgyörk SC 6-1
Vasárnap: Újlengyel DSE - Veresegyház VSK 5-1, Tárnok KSK - Pilisi LK-LEGEA 0-4, Bagi TC '96 - Üllő SE 1-2, Erdőkertes SE - Örkény SE 0-1

Tárnok KSK:
Kaszás A. 5 - Nagy A. 5 , Veszeli T. 5, Marcinkovics P. 5 (Szabó Zs. 60.p.). - Takács Gy. 4, (Viszti Zs. 46.p.) - Gyulay G. 4 (Pánczél S. 46p.), Kelemen L. 5 (Ilyés A. 46p.), Páncél P 5., Csákány G. 5 - Lukács S. 5, Fagyal B. 6
Edző: Kovács László

Pilisi LK-LEGEA : Balázs T. 7 - Perjési I. 7 Zila Z. 7 Gál Sz. 7 Földvárszki T. 7 - Ponczok Cs. 7,5 Kerepeszki Z. 7,5 Mezei R. 7 Vizi D. 7 - Zsolyomi J. 8 Szluka J. 9,5
Cserék : Vizi D. helyett Marginean Ch. (-) 65. p. Szluka J. helyett Pászti G. (-) 80. p. Ponczok Cs. helyett Sáran T. (-) 82. p.

Edző: Végh Attila

Lapok : Szabó Zs.Sárga, Nagy A. Sárga

Tudósítás
Noha a mérkőzés 17 órára volt kitűzve, nekem úgy tűnt a mieink csak fél hat körül kezdtek el futballozni. sajnos eddig nagyjából el is dőlt a mérkőzés. Csapatunk az első félórát lassú és céltalan adogatással töltötte, a kapura szinte semmi veszélyt nem jelentettünk. A pilisiek ellenben szervezett, agresszív játékot produkáltak, veszélyes kontrákat vezetve három gólt értek el, amiben mi is segítettük őket eladott labdákkal, helyezkedési hibákkal.
Félóra elteltével némileg magunkhoz tértünk, többet birtokoltuk a labdát, helyzeteink is voltak de sajnos csak kapufáig jutottunk.
A második félidőre átszervezett csapattal érkeztünk, ekkor kiegyenlített játék folyt, több támadást vezettünk de a Pilis játékában továbbra is meg volt a gólveszély. Erőfeszítéseink végül felemás sikerrel jártak: sikerült büntetőt kiharcolnunk, azonban Lukács Sanyi - aki általában magabiztos itéletvégrehajtó - most kihagyta. Ahogy lenni szokott az ellentámadásnál a pilisi csatár kényelmesen vezetgethette a labdát a tizenhatosunk felé és egy jól eltalált lövéssel végképp szertefoszlatta az előző percben még feltámadni látszó reményeinket. A hátralévő időben ellenfelünk az eredmény tartására törekedett, mi pedig nem tudtuk ebben megakadályozni őket.
Nagyon össze kell szedni magunkat a következő mérkőzésekre!

Külön meg kell említeni az "Ultrákat" akik a sikertelenség ellenére végig kitartottak és fergetegesen buzdították a csapatot! Nem rajtuk múlt. Hajrá Tárnok!

A Pilis honlapja szerint: Bár a Tárnok többet birtokolta a labdát de mi pontosabban és eredményesebben játszottunk.

Kovács László: Az első 18 perc eldöntötte a mérkőzést, óriási védelmi hibákból kaptunk három gólt, utána úgy gondolom nekünk is megvoltak a lehetőségeink, két kapufa, egy szinte kihagyhatatlan ziccer - Csoki fejesére gondolok - mivel ezek kimaradtak, csak futottunk az eredmény után.
A második félidőre megpróbáltuk cserékkel rendezni sorainkat, de a kihagyott tizenegyes után kapott negyedik gól eldöntötte a mérkőzés sorsát. Nagyon körülményesen, sok hibával játszottunk, ennek ellenére úgy vélem ha valamelyik kapufánk vagy helyzetünk be megy, más lett volna a mérkőzés képe, másképp alakul ez a mérkőzés. Így végeredményben megérdemelt ellenfelünk győzelme, különösen, hogy agresszívebben, nagyobb akarattal játszottak ma. Gratulálok a Pilisnek!

Végh Attila : Kitűnő játékvezetés mellett bíztató játékkal sikerült nyernünk, de még nagyon sok munka áll előttünk.