CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

Gól: Török Csaba 24', Oláh Maximilián 62'

Lapok: Holczimmer Patrik 53' , Török Csaba 65' , Forgó Rajmund 73' , Ézsiás Barnabás 87' ill. Nagy István 80' , Bakó Gábor 87'

A 15. forduló eredményei:
Dömsöd - Kiskunlacháza , Délegyháza - Szigethalom 9-2, Dunaharaszti II. - Dunafüred 9-0, Szigetszentmárton - Szigetbecse , Érd II. - Szigetcsép 2-1, Bugyi II. - Sóskút 0-3

Dunavarsányi TE II.:
Szili Zsolt - Nahóczky Balázs Attila (Ézsiás Barnabás 74'), Valenta Norbert, Bathó Károly Sándor, Forgó Rajmund, Oláh Maximilián, Mboue László, Kovács Norbert (Takács Dávid 80'), Török Csaba, Wilhelm Attila (Krasznai Krisztián 64'), Holczimmer Patrik
Kispad: Gregor Márk Krisztián
Edző: Krasznai István

Tárnok BKSK:
Pintér László 6 - Nagy Dániel 6 (Nagy Attila 64' 6), Veszeli Tibor 6, Pusztai Csaba 6, Nagy István 6 - Czeilinger Zsolt 6, Bakó Gábor 6 - Sárai Ferenc 5 (Ducsai Donát 69'), Mészáros Tamás 5 (Demján Dénes 77' 0), Váradi Gergő 0 (Takács Patrik 20' 6) - Vida Péter 5
Kispad: Ravasz Márk
Edző: Kaszás Attila

Szabó Tamás (Manszur) tudósítása:
Kitűnő pálya és kellemes idő várta a játékosokat Dunavarsányban. Mindezt "kihasználva" élvezetes, jó mérkőzést vívott egymással a két csapat. Az első félidő egyértelműen a hazaiaké volt. Szemre is tetszetős, kombinatív játékot produkáltak és mindehhez mi is méltó ellenfelek voltunk. Az első percekről még az is elmondható, hogy mi voltunk veszélyesebbek a kapura. Vida Peti már a 3. percben vezetést szerezhetett volna egy nagyon jó Bakó szabadrúgás után. A 13. percben ismét Vida lőhetett volna kapuba. Ismét Bakesz végezhetett el szabit 30 méterre a kaputól, az oldalvonal közeléből. Kitűnően lőtte a labdát az ötös sarkához. Vida érkezett is, de ziccerből, kapásból mellé durrantott. A 16. percben Váradi szabadrúgása szállt el az 5-ösön jól érkező Pusztai Csabi feje felett 5 centire. Sajnos egy perccel később, egy hazai játékos csele megpecsételte sorsunkat. Az addig is legaktívabb játékosunk, Váradi Geri sérült meg. Az ominózus cselnél próbálta követni a cselező dunavarsányit, de olyan szerencsétlenül fordult, hogy a térde kifordult. Hozzá kell tennem, semmiféle szabálytalanság nem történt, csak egy szerencsétlen mozdulat miatt történt a sérülés. Gergő testben és lélekben is nagyon hiányzott a továbbiakban. Kívánunk neki mielőbbi gyógyulást, remélve, hogy a térdszalagok nem szenvedtek súlyos sérülést! Váradit Takács Patrik váltotta, aki szintén ügyesen, jól játszott, de én szívesebben néztem volna fiatal játékosunk játékát, ha nem Geri helyett, hanem Geri mellett játszott volna! Ettől kezdve került fölénybe a hazai csapat és szemre is nagyon szép, kombinatív játékot mutatva, több gólhelyzetet is kialakítva és gólt szerezve megnyerte az első félidőt. A gól a 24. percben esett: Kovács Norbert a 16-osunk sarkánál kapott labdát, amit átvett és kapu felé fordult vele. Felnézett és pontosan a 16-oson belül érkező Török Csaba elé passzolt, aki laposan, kapásból, nagy erővel lőtt a hálóba. 1-0.
A második félidő kezdetére sikerült némileg kihevernünk Váradi hiányát és ismét elkezdtünk futballozni. A hazaiak sem elégedtek meg az igen bizonytalan 1 gólos vezetéssel. Továbbra is tartották jó játékukat. Frissen, gyorsan játszottak. Ebből aztán nagyon élvezetes, izgalmas mérkőzés alakult ki. Igazi rangadói hangulat volt. A gólhelyzetek sem hiányoztak. Nálunk Pusztai fejelt Bakó szögletéből fölsö kapufát, a vendégek lövéseinél pedig egyszer Pintér Laci védett óriási bravúrral, másodszor pedig Veszeli Tibi mentett a gólvonalon. A 62. perc viszont ismét a vendégeknek hozott gólt: Jó ütemű, mélységi passz után a kilépő Oláh Maximilián talált a hálónkba. 2-0. Mindenképpen dícséret illeti játékosainkat, hogy még ekkor sem adták fel. Küzdöttek a szépítésér, ami ha sikerül, akkor még a pontszerzés sem lett volna elérhetetlen. Ellenfelünkön látszott, hogy egy hét alatt 3. mérkőzésüket játszották és egyrészt fáradtságuknak, másrészt rutinjuknak köszönhetően, nagyon hatékonyan tördelték a játékot és húzták az időt, mi pedig a lehetőségeinket nem tudtuk gólra váltani.
Veszítettünk ugyan és fáj a vereség, de úgy érzem, igy sincs szégyenkezni valónk. Végig nagyon jól küzdöttünk és a mérkőzés jó részében jól is játszottunk, de mivel gólt nem sikerült szerezni, kénytelenek voltunk meghajolni a két gólhelyzetet kihasználó, főleg az első félidőben nagyszerűen játszó hazaiak előtt.