CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

A 16. forduló eredményei:
Tárnok-Délegyháza 2-0, Dunafüred-Szigetszentmárton 0-2, Sóskút-Kiskunlacháza 1-2, Szigetcsép-Bugyi II. 1-1, Szigetbecse-Érd II. 3-5, Szigethalom-Dunaharaszti II. 4-1, Dömsödi USE-Dunavarsány II. 3-7

Tárnok BKSK:
Pintér László 0 - Nagy Attila 7 (Czeilinger Zsolt 75' 0), Veszeli Tibor 7, Pusztai Csaba 7, Nagy István 7 - Bakó Gábor 7 (Ilyés Attila 57' 7), Viszokai János 7 - Sárai Ferenc 8 (Tóth Tamás 65' 0), Kürti Viktor 0 (Mészáros Tamás 19' 0, Eskulits Dávid 70' 0), Váradi Gergő 8 (Demján Dénes 76' 0) - Vida Péter 8 (Takács Patrik 82' 0)
Edző: Kaszás Attila

Délegyháza KSE:
Tóth Zsolt János - Inotai Attila (Lázár Róbert Mihály 75'), Dina László (Zsolnai László 52'), Dudás János, Vörös Zoltán, Nagy Ferenc, Zsolnai Tamás, Csemer Elemér, Mótyán József (Venczel Sándor 68'), Jákó Csaba, Kalmár Gergely (Nagy Miklós 70')
Kispad: Molnár Balázs, Fitz Ödön
Edző:

Szabó Tamás (Manszur) tudósítása
Nagyon fontos rangadót játszottunk egyik nagy riválisunk ellen. Ősszel, Délegyházán 3-0 arányban, mondhatni sima vereséget szenvedtünk. Most sikerült a visszavágás.
Mindkét csapat igyekezett stabilizálni a védelmét, megszervezni a középpályás játékot és úgy nézett ki, hogy a gólhelyzetek kialakítása szenvedett csorbát. A mérkőzés élvezetes, izgalmas, színvonalas és kiegyenlített játékot hozott, kevés gólhelyzettel. Akadt közben mindkét csapat részéről egy-két kemény belemenés is. Egy ilyen összecsapás után Kürti Viktor maradt lenn. Védője az achilleszét találta telibe. Viktor sajnos nem tudta folytatni a játékot. A 60. percben Zsolnai Tamást egy belemenés után Szeleczky játékvezető kiállította. A megfogyatkozott vendégek derekasan küzdöttek tovább, de az emberhátrányt már nem bírta el a csapatuk. A 64. percben Sárai Ferenc tört be a 16-oson belülre és szép cselsorozat után lőtt a hálóba. A 82. percben végleg eldőlt a mérkőzés. Támadásunkat a vendég védelem szabálytalanul hárította a 16-oson belül. A büntetőt Vida Péter végezte el. Nagyon biztosan helyezte laposan a labdát a bal sarokba, az ellenkező irányba elugró Tóth kapus mellett.
Igencsak kellett ez a 3 pont, ami önbizalmat és erőt kell, hogy adjon a folytatásra!