CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

25. forduló 2018. május 27. 17:00

Szigethalom SC - Tárnok BKSK

0 - 4 (0 - 3)

Taksony, zártkapus

Játékvezető: Berkes István

Aszisztens: Ficsor Márk

Gól: Ilyés Attila 19', Budi Gábor József 24' öngól, Ducsai Donát 44', Nagy Dániel 58'

Lapok: -

A 25. forduló eredményei:
Bugyi SE II. - Szigetszentmárton KSE 3-2, Szigetcsép SC - Délegyháza KSE 3-3, Sóskút SKE - Dunaharaszti MTK II. 6-1, Dunafüred-Százhalombatta - Dömsödi USE 3-0 (EM) , Szigetbecse SE - Dunavarsányi TE II. 1-2, Kiskunlacháza SE - Érdi VSE II. 3-0 (EM)

Szigethalom SC:
Szucsik András - Nagy Péter Pál, Kovács Zsolt, Budi Gábor József, Csontos Róbert - Kovács Béla (Hamza János Zsolt 25'), Szenftlében Károly, Novák NNorbert, Takács Zsolt - Komlósi Gábor, Novák Mátyás
Edző: Tóth Csaba Tibor

Tárnok BKSK:
Pintér László 0 - Nagy Attila 6 (Eskulits Dávid 50' 0), Veszeli Tibor 6, Nagy Dániel 6, Nagy István 6 - Bakó Gábor 6, Czeilinger Zsolt 6 (Hrabina Ádám 61' 0), Ilyés Attila 6 (Demeter Szabolcs 61' 0), Pusztai Csaba 6 (Erőss Zsolt 53' 0) - Ducsai Donát 6 (Tóth Tamás 50' 0), Vida Péter 6
Edző: Kaszás Attila

Zárt kapuk között a nézők kizárásával kellett megrendezni a hazaiaknak a mérkőzést, mert az előző fordulóban a szigethalmi nézők itallal kinálták az asszisztenst, noha ő nem igényelte. A hazai csapat eleve jópár sérülttel állt ki, akik nem tudták végigjátszani a mérkőzést. Egyetlen cseréjük révén a 60. perc környékére el is fogytak. Ekkor sajnos egy ártatlan szituációban súlyosan megsérült egyik játékosuk és létszámuk 7 alá csökkent, mikor a játékvezetető véget vetett a mérkőzésnek.

Szigethalom SC Facebook oldalának tudósítása

Megye III felnőtt 25. forduló.
Felnőtt csapatunk ma lejátszotta utolsó előtti mérkőzését.
Szigethalom SC-Tárnok KSK 0-4-es /0-3/állásnál félbeszakadt.
Sajnos a meccs teljesen jellemezte az egész viszontagságos tavaszi szereplésünket.
Csapatunk a Szucsik-Nagy, Kovács Zs., Budi, Csontos- Kovács B. / Hamza /, Szenftlében, Novák N., Takács-Komlósi, Novák M. összeállításba kezdete.
Kovács Bélát már a 25. percben le kellett cserelni sérülés miatt. Ezzel ennek a sorozatnak a mai napon koránt sem volt vége. Az első félidő hátralevő 20 perceben még Novák Norbert, Szenflében Károly és Csontos Róbert is megsérült. Ennek ellenére a második félidőre még kiálltunk igaz 8 játékossal mert Szenftlében Károly és Csontos Róbert nem tudott már kijönni. Sajnos a második félidő 15. percében Nagy Péter olyan súlyos sérülést szenvedett,hogy mentőt kellett hívni hozzá. Ekkor már Novák Norbert sem tudta folytatni így a játékvezető a mérkőzést lefújta mert a létszámunk a megengedett alá csökkent. Sajnálatos az a tény is, hogy volt aki a meccs kezdése előtt egy órával mondta le a mérkőzésen való szereplését üzenetben...A zárt kapuk mögött lejátszandó mérkőzésre vonatkozó előírásokat maradéktalanul betartottuk.
Edzői nyilatkozat:
"Gratulálunk ellenfelünknek a sportszerű játékhoz és elnézést kérünk a kialakult helyzetért. Sérült játékosainknak mielőbbi gyógyúlást kívánunk!"