CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

Felkészülési mérkőzés 2018. február 10. 15:00

Tárnok BKSK - Perbál SC

2 - 2 (1 - 1)

Diósd, műfű

Gólszerzőink: Ilyés Attila, Viszokai János (11-esből), Vida Péter, Ducsai Donát

Összeállításunk:
Pintér László - Demján Dénes, Veszeli Tibor, Viszokai János, Nagy István - Czeilinger Zsolt, Kürti Viktor, Mészáros Tamás, Váradi Gergő - Vida Péter, Ducsai Donát
Csere:
Ravasz Márk, Pusztai Csaba, Nagy Dániel, Bakó Gábor, Takács Patrik
Edző: Kaszás Attila

Manszur tudósítása:
Az első negyedórában, mezőnyben sokat és pontosan járattuk a labdát, ezzel irányítottuk a mérkőzést. A 18. percben viszont Perbál hagyott ki egy óriási helyzetet. 20 perc után teljesen kiegyenlített lett a mérkőzés és a színvonalra sem lehetett panasz. Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek és végül egy jól eltalált 18 méteres szabadrúgás után Pintér Lacinak kellett maga mögé nyúlni. A vendégvezetést még a félidőben sikerült kiegyenlíteni egy szép Váradi Gergő góllal.
A második félidőben folytatódott az élvezetes, kiegyenlített játék. Mindkét csapatnak sikerült gólhelyzeteket teremteni, de ezek kimaradtak. Az utolsó 20 perc viszont egyértelműen a mienk volt. Számolatlanul alakítottuk ki a helyzeteinket és rendre el is rontottuk őket. Úgy is fogalmazhatnék, hogy a perbáli kapus kivédte a szemünket. Volt, hogy egymásután háromszor is visszapattant hozzánk gólhelyzetben a labda, végül mégis a kapus nyert. A 78. percben végre sikerült megszereznünk a vezetést. Nagy István a félpálya környékéről lógott meg egy elcsípett labdával. Lövésébe a kapus még belekapott, de védeni nem tudott. Két perccel a vége előtt sikerült Perbálnak az egyenlítés.
Jó csatát és igazságos döntetlent hozott harmadik felkészülési mérkőzésünk.

A mérkőzés góljai

Kaszás Attila: -- Gratulálok mindkét csapat játékosainak. Nagyon jó edzőmérkőzést sikerült játszaniuk.

Felkészülési mérkőzés 2018. február 3. 14:30

Tárnok BKSK -Pereg SE

4 - 1 (2 - 1)

Diósd, műfű

Pintér László - Nagy Attila, Veszeli Tibor, Nagy Dániel, Nagy István - Sárai Ferenc, Mészáros Tamás, Viszokai János, Váradi Gergő - Ilyés Attila, Vida Péter
Csere:
Szabó Zoltán, Ducsai Donát, Kürti Viktor, Pusztai Csaba, Tóth Tamás, Demján Dénes

Mire a mérkőzés elkezdődött, éppen elkezdődött egy sűrű hóesés is, ami a műfüvön nem a legszerencsésebb tényező. A pálya talaja csúszós lett, de érdekes módon még így is egy élvezhető mérkőzés alakult ki. Játékunk nagyot javult az elmúlt hetihez képest. Az első félidőben kiegyenlített volt a játék. Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, amit mi használtunk ki egy picivel jobban. A második játékrészben már fokozatosan mi kerültünk fölénybe és ez gólokban is megmutatkozott. Két szép góllal és több elszórakozott helyzettel nőtünk ellenfelünk fölé és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést az eggyel magasabb osztályban játszó Pereg ellen

Kaszás Attila: - Az időjárás nem volt kegyes hozzánk. Játékosaimnak gratulálok a hozzáállásukét!

Felkészülési mérkőzés 2018. január 27. 16:00

Tárnok BKSK - Herceghalom SE

1 - 6 (0 - 2)

Budaörs, műfű

Pintér László - Nagy Dániel, Veszeli Tibor, Czeilinger Zsolt, Nagy István - Hrabina Ádám, Mészáros Tamás - Tóth Tamás, Sárai Ferenc, Váradi Gergő - Vida Péter
Csere:
Szabó Zoltán, Ravasz Márk, Takács Patrik, Nagy Attila, Eskulics Dávid, Viszokai János, Pusztai Csaba, Bakó Gábor, Ducsai Donát, Kocsis Martin, Erőss Zsolt, Demján Dénes, Ilyés Attila

El kell ismerni, hogy idei első felkészülési mérkőzésünkön nem remekeltünk. Az első negyed óra végéig tartott a lendület. Addig mi irányítottuk a mérkőzést, helyzeteket, ziccereket dolgoztunk ki, amiket egytől-egyig ki is hagytunk. 15-20 perc eltelte után feljött ellenfelünk és a félidő közepén megszerezte a vezetést. Ettől kezdve teljesen megváltozott a játék képe. Játékosaink szinte álltak a pályán és mozgás nélkül nem lehet eredményesen játszani. A herceghalmi játékosok gyorsabbak, dinamikusabbak voltak és még a félidő vége előtt kettőre növelték előnyüket.
A második játékrészre Kaszás Attila teljesen lecserélte a csapatot, de az "új" csapat sem produkált többet az elsőnél, sőt... Egy-két helyzetünk ekkor is akadt, de ezek is kimaradtak. Védelmünk sem volt a helyzet magaslatán, ennek következtében kaptunk még két gólt és ellenfelünk is hagyott ki emellett még számtalan helyzetet. A 68. percben sikerült a szépítést megszereznünk. Ducsai húzott kapura, de a menteni akaró védő a labda helyett Donát lábát talaálta el a 16-oson belül. A megítélt 11-est Bakó Gábor értékesítette. Ezzel 1-4 lett az eredmény. A következő percben Bakó Gabi bokája alá fordult és a további sérülést megelőzendő, lejött a pályáról. Mivel az első félidőben játszott játékosok a levezetés után már átöltöztek, az utolsó 20 percet emberhátrányban játszottuk végig és még két góllal lettünk "gazdagabbak". Az utolsó - 6. kapott - gólunk után már nem volt folytatás. A játékvezető lefújta a mérkőzést.

Kaszás Attila: - Idei első nagypályás mérkőzésünket játszottuk, ahol igazából nem számít az eredmény és elsősorban nem is ezért vagyok elégedetlen, hanem a mutatott játék miatt. Jelen pillanatban itt tartunk a felkészülésben és megállapíthatjuk, hogy van honnan fejlődnünk. A felkészülést nem régen kezdtük, sok van még hátra, ezért messzemenő következtetéseket nem vonnék le ebből az első mérkőzésből. Dolgozunk tovább. Az ellenfél csapatának gratulálok és sok sikert kívánok!