CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

Gól: Vida Péter 28', Oláh Maximilián 56'

Sárgalap: Pintér László 37' , Sárosi Róbert 79' , Sárai Ferenc 86' ill. Szöllősi László 35' , Szöllősi György 25' , Horváth Dániel 70' , Németh Máté 90'

Az 1. forduló eredményei:
Ecser SE - Ócsa VSE 2-2, Dömsödi SE - Újlengyeli DSE 5-1, Délegyháza KSE - Táborfalva KSE 3-1, Kiskunlacháza SE - Diósdi TC (EM), Sóskút SKE - Gyáli BKSE 5-0, Inárcs VSE - Ráckeve VAFC 1-2, Perbál SC - Szigethalom SC 3-5

Tárnok KSK:
Pintér László 6 - Nagy Dániel 7, Veszeli Tibor 7, Pusztai Csaba 6 (Hrabina Ádám 6), Nagy István 7 - Bakó Gábor 7 (Sárosi Róbert 0), Csibrik György 7, Czeilinger Zsolt 7 - Takács Patrik 7, Vida Péter 7, Sztojka Renátó 7 (Sárai Ferenc 0)
Kispad: Szabó Zoltán, Demeter Szabolcs, Demján Dániel, Demján Dénes
Edző: Kaszás Attila

Pátyi SE :
Molnár Máté - Szöllősi László, Németh Máté, Szabó Norbert, Szabó Imre, Tóth Gergely, Biczó János, Tóth József, Győrik Dávid, Szöllősi György, Oláh Maximilián
Csere: Mag Balázs, Káldi Sándor, Madaras Botond László, Nagy Tibor, Horváth Dániel, Polyhos Ábel Dániel, Kovacsics Károly
Edző:

Szabó Tamás (Manszur) tudósítása:
Elindítottuk a 2018/19-es bajnokságot.
Kezdés után azonnal megragadtuk az irányítást. Az első félórában látottak alapján remélhettük, hogy simán nyerhetjük a mérkőzést. Több lehetőségünk és helyzetünk is adódott a gólszerzésre. Sajnos a végén valami hiba mindig becsúszott. A 28. percben tört meg a jég. Egy szép támadásunk végén Sztojka Renátót végták fel a 16-oson belül. A büntetőt Vida Péter végezte el. Olyan pontosan és látványosan lőtte ki a felső sarkot, hogy a labda mindenhez hozzáért. Az oldalsó kapufához, a felső léchez és óriásit koppant ugyanakkor a hálótartó vason is. Ennél pontosabban nem is lehet kilőni a sarkot. A félidő utolsó perceiben a kapujuk elé szögeztük a vendégeket, de nem sikerült kapuba juttatnunk a labdát.
A második játékrészt sajnos nem folytattuk ott, ahol az elsőt abbahagytuk. Pécel lábra kapott és veszélyes kontrákkal operált. Az 56. percben többszöri próbálkozás után az egyik kontrából sikerült is az egyenlítés. A gólerős Oláh Maximilián nem hibázott. A gól után sem tudtunk megújulni. Helyzetekig ekkor már nem sokszor jutottunk el, ellenfelünk előtt viszont többször is adódott helyzet, amit vagy fölé-mellé lőttek, vagy Pintér Laci bravúrjai kellettek, hogy ne szerezzen Páty vezetést. Az utolsó percekben az első félidőhöz hasonlóan újra nagy nyomás alá helyeztük ellenfelünk kapuját, de a gólszerzés most sem sikerült. Igazságos döntetlen született.