CÍMER

HAJRÁ TÁRNOK!
KEZDŐLAP

TÁRNOK

Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások   Sorsolás    Következő

Gól: Czeilinger Zsolt 83'

Lapok: Veszeli Tibor 56' , Bakó Gábor 57' , Csibrik György 75' , Ruzsinszki Dávid 90' ill. Nagy Gábor 75' , Fekete Sándor 92'

A 3. forduló eredményei:
Dömsödi SE - Perbál SC 4-2, Ecser SE - Pátyi SE 2-2, Tárnok BKSK - Újlengyel DSE 1-0, Inárcs VSE - Táborfalva KSE 6-3, Délegyháza KSE - Diósdi TC 2-1 ,Ráckeve VAFC - Gyáli BKSE 2-0, Kiskunlacháza SE - Szigethalom SC 2-2, Ócsa VSE - Sóskút SKE 2-6

Tárnok KSK:
Pintér László 6 - Nagy Dániel 7, Veszeli Tibor 7, Pusztai Csaba 6 (Hrabina Ádám 6), Nagy István 7 - Bakó Gábor 7 (Sárosi Róbert 0), Csibrik György 7, Czeilinger Zsolt 7 - Takács Patrik 7, Vida Péter 7, Sztojka Renátó 7 (Sárai Ferenc 0)
Kispad: Szabó Zoltán, Demeter Szabolcs, Demján Dániel, Demján Dénes
Edző: Kaszás Attila

Újlengyel DSE :
Molnár Máté - Szöllősi László, Németh Máté, Szabó Norbert, Szabó Imre, Tóth Gergely, Biczó János, Tóth József, Győrik Dávid, Szöllősi György, Oláh Maximilián
Csere: Mag Balázs, Káldi Sándor, Madaras Botond László, Nagy Tibor, Horváth Dániel, Polyhos Ábel Dániel, Kovacsics Károly
Edző:

Szabó Tamás (Manszur) tudósítása:
Komoly mezőnyfölényben játszottuk végig a mérkőzést, mégsem mondható, hogy könnyű győzelmet arattunk volna.
Az első félidőben meddő mezőnyjáték folyt, amikor döntően mi birtokoltuk a labdát, de ezzel sem tudtunk gólhelyzetet kialakítani. Összesen két lövésünk jelentett némi veszélyt a vendégek kapujára. Mindkét lövés a 16-osról történt. Először Bakó Gábor lőtt 20 cm-re kapu mellé, majd Sárai Feca lőtt fordulásból kapufát.
A második félidőben szintén nagy fölényben játszottunk, de ekkor már az újlengyeli kontrák is komoly veszélyt jelentettek kapunkra.
A 49. percben Mészáros Tomi szép cselekkel tört a 16-oson belülre, Vida elé játszott, de Peti azonnali lövés helyett csinált még egy cselt és az ütemkésés azt jelentette, hogy a védő bele tudott lépni.a labda útjába.
Az 55. percben a vendégek előtt adódott óriási lehetőség. Egy mélységi indítással Majer András ugrott ki a félpályánál és faképnél hagyta védőinket. Már csak a kifutó Pintérrel volt szemben, de az ő eszén nem tudott túljárni. Laci parádés refleszszel kaparintotta meg a labdát.
A 64. percben csapatunkban először pályára lépő Péter Krisztián három csellel kígyózott át a vendég védőkön, de lövését Vozár védte.
A 65. percben ismét újlengyeli helyzet maradt ki.
A 70. percben Péter, Ruzsinszki és Vida akciózott. Az akció végén Vida egy csellel került lövőhelyzetbe, de lövése a kapufán csattant.
A 83. perc végre meghozta várva várt gólunkat. Nagy István labdája került a támadással feljövő Czeilinger Zsolt elé, aki nem sokat teketóriázott. 20 méterről nagy erővel ellőtt labdája a bal felső sarkot találta meg. 1-0.
A 86. percben végképp bebiztosíthattuk volna győzelmünket. A gólhelyzetben lévő Sárosi Róbertet vágta fel látványosan Papp Kornél. A 11-est Mészáros Tamás mellé lőtte.
A játékvezető két percet hosszabbított, de az eredmény már nem változott.
A felejthető mérkőzést, felejthető játékkal nyertük, így két döntetlen után megszereztük első győzelmünket.