Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

8. forduló, október 11. szombat 15:00

Örkény SE - Tárnok KSK 1 - 3 (1 - 2)

A 8. forduló eredményei:
Tápiószelei SE - FC Dabas II. 2-4, Szigethalom SC - Pereg SE 1-1, Péteri KSK - Üllő SE 0-1, Halásztelek FC - Ráckeve VAFC 4-2, Aranyszarvas SE - Albertirsai SE 3-1, Bugyi SE - Alsónémedi SE 3-1, Örkény SE - Tárnok KSK 1-3, Újhartyán VSE - Taksony SE II. 3-0

Játékvezető: Petyarity József

Asszisztensek: Herceg Tamás, Hegedűs Iván József

Gól: Szécsi Attila 23' ill. Horváth Árpád 24', Száraz Gyula 32', Vida Péter 93'

Sárgalap: Béres Krisztián 58', Kovács Richard 28', Farkas Krisztián (edző) 62', illetve Csibrik György 43'

Tárnok KSK:
Pintér Lászéó 8 – Nagy Dániel 7, Csibrik György. 8, Csató Ferenc 7 (Demján Dániel 0, 86. p.), Pusztai Csaba 8 – Kis Raul 7 (Demján Dénes 0, 78. p.), Horváth Árpád 8, Száraz Gyula 8 – Takács Patrik 6 (Boksay Benedek 6, 56. p.), Tóth Tamás 7 (Csoma Bálint 0, 65. p.), Vida Péter 8.
Edző: Kaszás Attila

Örkény SE:
Mészáros A. – Béres K., E. Fomumbod, Radácsi K., Rupa M. (Ubornyák J., 59. p.) – Kovács R., Oláh Zs. (Lipták N. 52. p.), Szebellédi Á. (Szeibert A. 84. p.), Szabó Gy. – Szécsi A., Tóth Attila.
Vezetőedző: Farkas Krisztián.

Stencinger Norbert: – Ezen a napon igazi csapatként küzdöttünk és győztünk. A legkevésbé sem szimpatikusak akartunk lenni, eredményt akartunk elérni. Gratulálok a srácoknak, egyben sok sikert kívánok az ellenfélnek a bajnokságban!

Az Örkény SE oldalának tudósítása

Elszenvedtük első vereségünket... A múltheti jó teljesítményünkből leszűrve, bizakodva léptünk pályára, bár piros lap miatt Beregszaszi Belát, sérülés miatt Tarnoczki Tibort, Ulicska Zsoltot és Medgyesi Lászlót is nélkülözni kellett a találkozóról.
Az I félidőben már voltak előjelek, ugyan is elég langyosan kezdtük a találkozót, a ladbatartasunk magas volt, de 20 percig szinte helyzet nélkül játszottunk.
A 23.-ban egy kontrából építkeztünk.. Rupa - Szebellédi - Szecska hármas összjatékból az utóbbi talált a kapuba 1-0...
Majd rá egy percre jött az vendégektől a válasz, egy bedobásból lecsorgó ladbát értékesítettek. 1-1
Pár percel később pedig át is vették a vezetést egy védelmi hibának köszönhetően, az utolsó védőnk és a kapusunk is hezitált, amit könyörtelenül kihasználtak..így 1-2-vel vonultunk az öltözőbe.
A II. Félidőben teljesen benyomtuk ellenfelünket, gólokat is szereztünk, de azt vitatott les miatt végül nem adták meg a sporik.
Az utolsó 5 percben már egy lapra feltéve kinyiltunk, de az utolsó passzok rendre rosszak voltak, valamint egy előre vágott ladbát is sikerült értékesíteni a vendégeknek, így alakult az 1-3.
Jövőhéten Taksonyba utazunk, ahol felemelt fejjel igyekszünk kijavítani a hibáinkat, és begyűjteni a kötelező 3 pontot! A következő hetekben 4! idegenbeli mérkőzést játszunk, ahova várunk minden kedves szurkolónkat! Hajrá Örkény