Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

10. forduló, október 24. szombat 16:00

Aranyszarvas SE - Tárnok KSK 7 - 0 (4 - 0)

A 10. forduló eredményei:
Tápiószelei SE - Pereg SE 1-5, Szigethalom SC - Albertirsai SE 2-1, Péteri KSK - Ráckeve VAFC 3-2, Halásztelek FC - Taksony SE II. 5-0, Aranyszarvas SE - Tárnok KSK 7-0, Alsónémedi SE - FC Dabas II. 0-3, Bugyi SE - Üllő SE, Újhartyán VSE - Örkény SE 0-4

Játékvezető: Zeman Pál

Asszisztensek: Márton Lajos, Bublos Olvér

Gól: Cseh Sándor 5', Németh Dániel 24', Szekeres Bence 34, Cseh Sándor 36', Németh Dániel 50', Laczkó Gergő 64', Szabó Martin 73'

Sárgalap: Szabó Kornél 25'

Kiállítva: Szabó Martin 78'

Tárnok KSK:
Pintér László 5 – Nagy Dániel 3, Csibrik György 4, Csató Ferenc 4, Pusztai Csaba 4 (Demján Dániel 3, 60. p.) – Boksay Benedek 3 (Demján Dénes 3, 52. p.), Horváth Árpád 4, Száraz Gyula 3 (Kis Raul 3, 57. p.) – Takács Patrik 2 (Nagy István 4, 27. p.), Tóth Tamás 4, Vida Péter 3 (Csoma Bálint 4, a szünetben)
Edző: Kaszás Attila

Aranyszarvas SE:
Ábrán R. – Szabó K., Krajcz M., Makrai L., Balogh I. (F. Krasniqi, 57. p.) – Lendvai Z. (Tóth K. 0, 85. p.), Szabó M., Szekeres B. (Viniczai V., 57. p.), Németh D. (Miskolczi L., 57. p.) – Laczkó G. (Balaska G. 0, 89. p.), Cseh S.
Vezetőedző: Kecskeméti József

Kaszás Attila: – – Nagyon jól szervezett, ötletes futballt bemutató ellenféllel találkoztunk. A riválisunk jó játéka és az, hogy mi mélyen a tudásunk alatt teljesítettünk hozta ezt az eredményt, ami ezen a napon nem volt túlzó. Gratulálok a hazai csapatnak és sok sikert kívánok neki a folytatásban!

Kecskeméti József: - Úgy érzem közel a maximumon pörgött a Csapat! Végig fegyelmezetten, gólra törően játszottak a srácok, pontosan betartva azt amit a mérkőzés elött kertem tőlük. Gratulálok a mai teljesítmeényü̈nkhöz!

Az Aranyszarvas SE oldalának tudósítása

Fölényes győzelem!
Felnőtt csapatunk a tegnapi napon a Tárnok KSK együttesét fogadta bajnoki mérkőzésen. A találkozón végig a mi akaratunk érvényesült és ez az eredményt is tükrözi. A sorozatban negyedik győzelmünknek köszönhetően felugrottunk a dobogó harmadik fokára!
Jövő héten Taksonyba látogatunk reméljük, hogy onnan is sikerrel térünk haza.
Aranyszarvas SE - Tárnok KSK 7-0 Gsz.: Cseh S 2, Németh D 2, Szekeres B, Laczkó G, Szabó M
Kecskeméti József: - Úgy érzem közel a maximumon pörgött a Csapat! Végig fegyelmezetten, gólra törően játszottak a srácok, pontosan betartva azt amit a mérkőzés elött kertem tőlük. Gratulálok a mai teljesítményü̈nkhöz!