Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

Bajnoki mérkőzés

11. forduló, október 31. szombat 13:30

Tárnok KSK - Péteri KSK 1 - 0 (0 - 0)

A 11. forduló eredményei:
Albertirsai SE - Bugyi SE elhalasztva, Üllő SE - Tápiószelei SE elhalasztva, Taksony SE II. - Aranyszarvas SE 0-0, Tárnok KSK - Péteri KSK 1-0, Ráckeve VAFC - Szigethalom SC 6-2, FC Dabas II. - Örkény SE elhalasztva, Pereg SE - Alsónémedi SE 2-0, Újhartyán VSE - Halásztelek FC elhalasztva

Játékvezető: Rizk Antonio

Asszisztensek: Dienes Zoltán, Laczkó Georgina

Gól: Sárai Ferenc 54'

Sárgalap: Nagy István 85', Pusztai Csaba 72+, Száraz Gyula 88', ill. Kurucz T. 70', Puskás P. 84'

Kiállítva: -

Tárnok KSK:
Pintér László 0 – Nagy Dániel. 7, Csibrik György 8, Csató Ferenc. 6 (Nagy István 7, a szünetben), Pusztai Csaba 7 – Kis Raul 6 (Tóth Tamás 7, a szünetben), Horváth Árpád 7, Száraz Gyula 8 – Sárai Ferenc 7 (Szász Károly 7, 60. p.), Csoma Bálint 8 (Takács Patrik 0, 67. p.), Vida Péter 7.
Edző: Kaszás Attila

Péteri KSK :
Tövisháti T. 4 – Kiss I. 4, Puskás P. 4, Horváth G. 4, Oláh E. 4 (M. Kablawi 4, 57. p.) – Hrutka G. 4 – Légrádi D. 4 (Kalina M. 4, 36. p.), Hrutka Zs. 4 (Odrán D. 0, 76. p.), Tóth Á. 4 (Szalay M. 4, a szünetben), Geér A. 4 (Kurucz T. 4, 57. p.) – Hajdú K. 4.
Edző: Rakita Gábor

Kaszás Attila : – Ezen a mérkőzésen a három pont megszerzése volt a legfontosabb célunk, amit egy jól szervezett ellenféllel szemben sikerült elérnünk. Gratulálok a csapatnak és sok sikert kívánok a Péterinek a folytatásban!

Rakita Gábor: – Vállalom a felelősséget a mostani vereség miatt. Próbáltam követni a győztes csapaton ne változtass elvét, ám úgy látom, hogy ebben rossz döntést hoztam. Egyvalami volt rosszabb nálunk ezen a szombaton, mégpedig a pálya talaja.