Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

4. forduló 2019. október 8. 19:00, Felsőpakony

Felsőpakonyi KSE - BFTSE Tárnok 1 - 0 (0 - 0)

A(z) 4. forduló eredményei:
Halásztelek FC - Újhartyán VSE 16-1, Dunavarsányi TE - Százhalombattai VUK SE 2-4, Tököl VSE - Ráckeve VAFC 2-4, Bugyi SE - Pereg SE 4-1, Alsónémedi SE - Örkény SE 1-4

Játékvezető: Fenyvesi Arnold

Asszisztens: Fodor Zsolt

Gól: Kiss Richárd 81'

Lapok: Kis Péter 42' , Ruzsinszki Dávid 78'

Tárnok BFTSE:
Schillinger Bálint - Sedlac Attila, Csizmarik Zoltán, Száraz Gyula, Balog Benjámin - Bobál Gergő, Kis Péter, Ruzsinszki Dávid - Fülöp Richárd, Hallgató Levente (Tót-Suszt Tamás 65'), Pátrovics Gábor (Udvardi Dániel 77')
Edző: Stencinger Norbert

Felsőpakonyi KSE:
Simon Benedek - Lőrincz Botond, Kótai János (Szalóki Dániel 61'), Implom Viktor (Antal Bernárd 75'), Balázs Áron, Imre Dániel (Rizmajer Máté 53'), Kiss Dániel, Tamás Márkó (Hasznos Zsolt 89'), Korcsmáros Tamás, Géczi Gergő, Kiss Richárd (Asztalos Bence 87')
Edző: Fülöp Tamás

Az első félórában jól játszottunk és két gólt szereztünk. Úgy nézett ki, hogy sok gólos győzelmet aratunk. A két gólon kívül ziccereket is ki tudtunk alakítani, de mindannyiszor túlbonyolítottuk. Csel csel hátán és persze a vége mindíg az lett, hogy sikerült a vendégeknek szerelni. Egyszerűbb játékkal már az első félidőben bebiztosíthattuk volna győzelmünket. Ehelyett két óriási védelmi hibából két gólt kaptunk és saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe.
A második félidőre "magához tért" ellenfelünk és bizony volt nem is egy meleg pillanatunk. Mi továbbra is hegytunk ki helyzeteket, de már Tököl is veszélyeztetett. Akár a vezetést is átvehette volna. Aztán Teichter Alfréd segített sokat csapatunknak. A tököli védő utolsó emberként durván felvágta kiugró játékosunkat, amiért a játékvezető teljes joggal vette elő a piros lapot.. A 20 méteres szabadrúgást Bara Robi végezte el és a nagyon jól eltalált labda a hosszú felső sarokba vágódott. Robinak sikerült törleszteni góladósságát, hiszen addig élen járt a helyzetek kihagyásában. Aztán a 85. percben véget értek az izgalmak. Hallgató Levente, aki abban a (85.) percben állt be, azonnal gólt is rúgott (cserélni is tudni kell egy jó edzőnek ). Ez jelentette a végeredményt és maradt itthon mindhárom bajnoki pont.

Stencinger Norbert: - Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, amit végül megérdemelten nyertünk meg.