Előző      Tabella  Eredmények    Tudósítások      Következő

4 - 3 (2 - 1)

Tárnok

Játékvezető: Kamal Norbert

Aszisztens: Papp Gergely Norbert

Gól: Konyecski Bence 17', Vámos Máté 25', Veres Dániel 76', Mathauser Ádám 83' ill. Székely Bertalan 40', Csoma Bálint 64', Takács Patrik 69'

Lapok: Ruzsinszki Dávid 32'

Az 1. forduló további eredményei:
Törökbálint LASE - BFTSE Tárnok 4-3, Pátyi SE - Visegrád SE 5-2, Pomáz-ICO SE - Ürömi SC, Leányfalu SE - Budakalász MSE 2-2, PILE-Szántó SE - SZE-FI LSE 4-2

Törökbálint LASE:
Törökbálint LASE: Berta Edvin- Ősapay László, Hajtós Kristóf, Vágvölgyi Pál, Vámos Máté (Mathauser Ádám 46'), Kocsis Lázár, Lipők András (Veres Dániel 46'), Konyecski Bence (Dara Patrik 89'), Lenky Péter (Deskoski Aleksandar 61'), Lipők Patrik, Pintér Artúr
Kispad: Rolly Bulcsú
Edző: Pop Richárd

Bolha FTSE Tárnok:
Kürti István 6 - Csató Ferenc 6, Száraz Gyula 6 (Tót-Suszt Tamás 89' 0), Eskulits Dávid 6, Barki Milán 6 - Kis Péter 5 (Sedlac Attila 46' 6), Csoma Bálint 7, Székely Bertalan 7 (Fülöp Szabolcs 68' 6) - Takács Patrik 7, Fülöp Richárd 6 (Rebi Zsombor 68' 6), Ruzsinszki Dávid 6
Edző: Stencinger Norbert

Az 1. fordulóból elmaradt mérkőzését pótolta ma Törökbálinton csapatunk. Nem volt hiány fordulatokban a mérkőzésen. A hazaiak 2-0-ra vezettek 25 perc után. Innen sikerült felállni, sőt fordítani. A hajrá azonban a hazaiaknak jött ki jobban. Az utolsó negyedórában előbb egyenlítettek, majd 7 perccel a lefújás előtt a vezetést is megszerezték.

Stencinger Norbert: - Jó mérkőzés volt, amelyet most elbuktunk. Pozitív dolognak tartom, hogy két gólos hátrányból sikerült fordítani, sajnos azonban az előnyt nem tudtuk megtartani. Gratulálok a győzelemhez a Törökbálintnak, de csapatunkat is dicséret illeti, mert a játékosaink mindent megtettek a sikerért.