Előző      Tabella  Eredmények    Tudósítások      Következő

Aszisztens: Szabados Tibor

Gól: Csoma Bálint 5' 36' (mindkettőt 11-esből), Takács Patrik 12'

Lapok: Demján Dénes 63' , Fülöp Richárd66' , Hrabina Ádám 79' , Szász Károly 84' ill. Katona Tamás 35' , Herczeg Fülöp 89'

Az 5. forduló további eredményei:
BFTSE Tárnok - Leányfalu SE 3-0, Pátyi SE - SZE-FI LSE 4-2, Pomáz-ICO SE - PILE-Szántó SE 4-1, Visegrád SE - Törökbálint LASE 3-2, Piliscsaba SE - Ürömi SC 6-0

Bolha FTSE Tárnok:
Száraz Gyula 6 - Barki Milán 7, Sedlac Attila 7 (Szász Károly 70' 0), Hrabina Ádám 7, Demján Dénes 6 (Botta-Dukát Dominik 79' 0) - Csató Ferenc 6, Csoma Bálint 8, Kis Péter 6 - Takács Patrik 6 (Fülöp Richárd 54' 6), Bara Róbert 6 (Somogyi Péter 86' 0), Ruzsinszki Dávid 6 (Fülöp Szabolcs 54' 6)
Edző: Stencinger Norbert

Leányfalu SE:
Katona Tamás - Herczeg Fülöp, Gubányi János (Dudás Györki Péter 83'), Potecz Áron, Schoblocher Gábor, Potecz Ábel, Kiss Kadosa (Rudolf Tamás 46'), Szabó Bence, Tóth Bence (Lebek Bálint 71'), Jónai Dániel (Kátai Kristóf 78'), Váradi Zsolt
Kispad: Scholtz Bálint
Edző: Zserai Zsolt

Az eredmény alapján akár sima győzelemnek is elkönyvelhetnénk ezt a mérkőzést, ám nem volt az. Az első negyedórában jelentős fölényben játszottunk, de mégis nehezen tudtuk feltörni az ellenfél védelmét. Szerencsére védőik eléggé kapkodtak és ennek volt köszönhető, hogy kétszer is tizenegyeshez jutottunk és Csoma Bálint mindkétszer túljárt Katona kapus eszén és biztos lábbal értékesítette a büntetőket. A második játékrészben a vendégek meg tudtak újulni, jól játszottak, így izgalmas mérkőzés alakulhatott ki. Ebben a félidőben mindkét csapat kihagyta a helyzeteit, de ez nekünk kedvezett, hiszen a három gólos előnyünk megmaradt.

Stencinger Norbert: - Élvezetes mérkőzés volt, amelyet az első félidőben mutatott jó támadójátékkal nyertünk meg. A második játékrészben feljött a Leányfalu, és helyenként szép támadásokat vezetett, de a helyzetek itt is, ott is kimaradtak. Örömet okozott,- gondolom nem csak nekem -, hogy a "fiatalok"nagyon ügyesen játszottak az "idősebbek" bajnokságában, gratulálok nekik, és az egész csapatnak a győzelemhez!