Előző      Tabella  Eredmények    Tudósítások      Következő

Gól: Szalai Ádám 23' 45' 85', Bottlik Domonkos 29', Tóth Barnabás 30'

Lapok: nem volt

Osztályzatok és edzői nyilatkozat később.

A 8. forduló további eredményei:
Tárnok BFTSE - Visegrád SE 0-5, PILE-Szántó SE - Pátyi SE 0-1, Leányfalu SE - Piliscsaba SE 0-1, Budakalász MSE - Törökbálinti LASE 2-1, SZE-FI LSE - Ürömi SC

Bolha FTSE Tárnok:
Farkas Márk (Kürti István 46') - Barki Milán (Somogyi Péter 78'), Száraz Gyula, Tót-Suszt Tamás, Csató Ferenc - Tóth Tamás, Csoma Bálint, Kis Péter - Fülöp Szabolcs (Bara Róbert 57'), Bara Norbert (Botta-Dukát Dominik 76'), Ruzsinszki Dávid
Edző: Stencinger Norbert

Visegrád SE:
Scheili Péter - Bottlik Domonkos, Vidosits Péter, Pálfi Bálint (Marosi Tamás 55'), Sickerling Maximilián, Hornos Gergő, Tóth Bálint, Schandl Béla, Tóth Barnabás, Ispán Bende, Szalai Ádám
Edző: Zserai Zsolt

Az első félidőben nagyon gyenge teljesítményt nyújtott csapatunk. Középpályán nem tudtuk sem az ellenfél támadásait megszűrni, sem támadást építeni, ezért a kapura veszélytelenek voltunk, hátul viszont nagy teher hárult védelmünkre. Jól játszó ellenfelünk ezt ki is tudta használni és a félidő végéig 4 góllal elmentek. A második játékrészben már lényegesen többet nyújtott a csapat. Sokkal kiegyenlítettebb volt a játék is, de csak gólhelyzetekig jutottunk, értékesíteni nem sikerült egy lehetőséget sem. Emellett a vendégeknek is adódtak további lehetőségei, amiből egyet ismét ki tudtak használni és ilyen arányban is megérdemelték a győzelmet.