CÍMERHAJRá TáRNOK!TáRNOK

Következik:
U14: 6. ford. november 16. szombat 9:00 BFTSE Tárnok – Szigetszentmiklós, Tárnokon
U19: 11. ford. november 16. szombat 10:00 Pereg SE - BFTSE Tárnok, Peregen
Felnőtt: 14. ford. november 16. szombat 13:00 Halásztelek FC - Tárnok KSK, Halásztelken
U16: 11. ford. november 17. vasárnap 10:00 UFC Gyömrő - BFTSE Tárnok, Gyömrőn
Női: PM Kupa 2. ford. november 17. vasárnap 14:00 Kék Duna SE - Tárnok KSK, Vácrátóton

Hírek:
2019. november 10. U19-es csapatunk fölényes győzelmet aratott az esőben.
BFTSE Tárnok - Újhartyán VSE 5 - 0 (1 - 0) MEGNÉZEM

2019. november 10. Női csapatunk győzelemmel zárta a bajnokság őszi idényét. Jövő vasárnap Vácrátóton kupamérkőzéssel fejezik be a szezont .
Tárnok KSK - Gyöngyösi AK 3 - 0 (1 - 0)MEGNÉZEM

2019. november 10. U16-os csapatunk megszerezte első győzelmét:
BFTSE Tárnok -GEAC-FISE 3 - 1 (2 - 1) MEGNÉZEM

2019. november 9. Tartalékos csapatunk, tulajdonképpen tisztes vereséget szenvedett a bajnokságra törő csapat otthonánan. Felnőtt találkozón:
Felsőpakony KSE - Tárnok KSK 5 - 0 (2 - 0)MEGNÉZEM

2019. november 9. Szinvonalas mérkőzésen, jó játékkal, magabiztos győzelem a rangadón. Öregfiúk mérkőzésen:
Tárnok KSK - Zsámbék SE 3 - 0 (2 - 0) MEGNÉZEM

Az Öregfiúk mérkőzés összefoglalója


Eredmények:

Felnőtt:

Bajnoki mérkőzés
13. forduló november 9. szombat 13:30 FelsőakonyiKSE- Tárnok KSK 5-0 (2 - 0) MEGNÉZEM

A 13. forduló eredményei:
Takson SE II. - Bugy SE 0-3, Ráckeve VAFC - Halásztelek FC 1-0, Tápiószecső FC - Aranyszarvas SE 8-2, FC Dabas II. - Tápiószelei SE 1-4, Üllő SE - Újhryán VSE 3-2, FelsőakonyiKSE- Tárnok KSK 5-0 Alsónémei SE - Péteri KSK, Örkény SE - Pereg SE

H Csapat Mérk GY D V Gólok GK. Pnt.
1. Felsőpakony KSE 13 12 1 0 56 : 8 48 37
2. Tápiószelei SE 13 11 0 2 37 : 19 18 33
3. Bugyi SE 13 9 0 4 34 : 21 13 27
4. Tápiószecső FC 13 8 2 3 39 : 24 15 26
5. Üllő SE 13 8 1 4 46 : 35 11 25
6. Ráckeve VAFC 13 7 1 5 32 : 23 9 22
7. Alsónémedi SE 12 6 2 4 23 : 19 4 20
8. Halásztelek FC 13 6 2 5 27 : 28 -1 20
9. Örkény SE 12 5 3 4 31 : 24 7 18
10. Taksony SE II. 13 4 5 4 30 : 33 -3 17
11. Újhartyán VSE 13 4 1 8 23 : 35 -12 13
12. FC Dabas II. 13 2 4 7 35 : 33 2 10
13. Péteri KSK 12 2 3 7 25 : 34 -9 9
14. Tárnok KSK 13 1 2 10 11 : 33 -22 5
15. Pereg SE 12 3 1 8 18 : 28 -10 3
16. Aranyszarvas SE 13 0 0 13 16 : 86 -70 0

Öregfiúk csapat

Bajnoki mérkőzés
11. forduló november 9. szombat 13:30 Tárnok KSK - Zsámbék SK 3 - 0 (2 - 0) MEGNÉZEM

A 11. forduló eredményei:
Tordas FÉSZ Zrt.- Dunafüred LC 3-2, Tárnok KSK - Zsámbék SK 3-0, Sóskút SKE - Martonvásár SK 3-1, Perbál SC - Komáromi FC 1-6, Ráckeresztúri SE - Gyúró SE 4-2, Viadukt Biatorbágy - Ercsi Kinizsi 9-0

H Csapat Mérk GY D V Gólok GK. Pnt.
1. Tárnok KSK 10 7 2 1 33 : 9 24 23
2. Sóskút 9 7 0 2 29 : 16 13 21
3. Zsámbék 9 6 1 2 48 : 10 38 19
4. Komárom 9 6 1 2 29 : 13 16 19
5. Viadukt 9 4 2 3 23 : 16 7 14
6. Martonvásár 11 4 2 5 29 : 29 0 14
7. Gyúró 9 4 1 4 19 : 26 -7 13
8. Dunafüred 8 3 1 4 19 : 19 0 10
9. Tordas 9 2 1 6 22 : 40 -18 7
10. Ercsi 9 2 1 6 17 : 35 -18 7
11. Ráckeresztúr 9 2 0 7 17 : 48 -31 6
12. Perbál 9 1 2 6 11 : 35 -24 5

Női csapat :

Bajnoki mérkőzés
7. forduló november 10. vasárnap 11:0
0 Tárnok KSK - Gyöngyösi AK 3 - 0 (1 - 0) MEGNÉZEM

A 7. forduló eredményei:
Tárnok KSK - Gyöngyösi AK 3-0, Budaörs - Kerepesi SBE 7-1, Kelen SC II. - Csepel UP SE 0-0, SK Tóalmás - Kormányőr SE

H Csapat Mérk GY D V Gólok GK. Pnt.
1. Kormányőr SE 6 4 2 0 13 : 2 11 14
2. Gyöngyösi AK 7 4 2 1 11 : 6 5 14
3. SK Tóalmás 6 4 1 1 18 : 5 13 13
4. Budaörs 7 4 1 2 19 : 7 12 13
5. Tárnok KSK 7 4 0 3 17 : 9 8 12
6. Kerepesi BSE 7 2 2 3 17 : 17 0 8
7. Csepel UP SE 7 0 1 6 3 : 19 -16 1
8. Kelen SC II. 7 0 1 6 2 : 35 -33 1

U19

Bajnoki mérkőzés
10. forduló november 10. vasárnap 13:00 BFTSE Tárnok - Újhartyán VSE

A 10. forduló eredményei:
Örkény SE - Pereg SE (EM), Ráckeve VAFC - Százhalombatti VUK SE 1-6, Dunavarsányi TE - Bugyi SE, Alsónémedi SE - Halásztelek FC, Felsőpakonyi KSE - Tököl VSE, BFTSE Tárnok - Újhartyán VSE

H Csapat Mérk GY D V Gólok GK. Pnt.
1. Százhalombattai VUK SE 10 9 1 0 62 : 19 43 28
2. Dunavarsányi TE 9 7 1 1 24 : 11 13 22
3. Ráckeve VAFC 10 6 1 3 27 : 18 9 19
4. Örkény SE 8 5 2 1 40 : 16 24 17
5. Halásztelek FC 9 5 1 3 36 : 24 12 16
6. Alsónémedi SE 9 4 1 4 35 : 20 15 13
7. Bugyi SE 9 4 1 4 19 : 24 -5 13
8. Tököl 9 2 1 6 22 : 28 -6 7
9. Pereg SE 9 2 1 6 21 : 36 -15 7
10. Felsõpakonyi KSE 9 2 1 6 6 : 31 -25 7
11. Bolha-FTSE-Tárnok 9 2 0 7 13 : 26 -13 6
12. Újhartyán VSE 8 0 1 7 6 : 58 -52 1

 

 

FRISSÍTéS
Az oldal frissítése

TAO

FÉSZBUKK

1%

BOLHA

Bolha Focitanoda SE
Utánpótlás és felnőtt hírek, beszámolók, fotók, videók, Bolha történelem.

Kapcsolat:

LEVéL

Főtámogatónk

Tárnok Nagyközség
Tárnok Nagyközség
Önkormányzata