Női Pestmegyei Kupa 1. forduló 2018. december 9. vasárnap 13:00

8 - 0 (4 - 0)

Tárnok

Játékvezető: Ferencz Máté

Asszisztens: Kara Pál, Kullai István Mihály

Gól: Marczel Panna 7', Varga Gréta 37', 80', Molnár Nikolett 39', Gál Henrietta 41', 42', 72'

Sárgalap: -

Az 1. forduló eredményei:
Tatárszentgyörgyi KSKE-SK Tóalmás 1-0, Budaörs-Kerepesi SBE 1-1 (Büntetőkkel 3-2), Ócsa VSE - Gödi SE 1-5, UFC Gyömrő - KDSE-Váci Reménység 0-0 (Büntetőkkel: 2-4) Gödöllői SK-Érdi VSE 1- 1 (Büntetőkkel: 3-2) Tárnok BKSK - Üllő SE 8-0, Piliscsaba SE-Valkó KSK

Tárnok KSK:
Kardos Lászlóné - Szenténé Wágner Katalin, Schmidt Zsuzsanna Ildikó, Marczel Panna, Győri Renáta, Gyeszát Emese, Rebenák Dorottya Ilona, Tóthné Czuczor Krisztina, Molnár Nikolett 39' , Gál Henrietta, Varga Gréta, Soltész Bettina
Edző: Szimandl Gábor, Gál Tibor

Kelen SC :
Polyák Beatrix - Balogh Veronika, Wasylkovicz Dóra, Soós Bernadett Vivien, Kerezsi Szabina, Tóth Rella, Horváth Barbara, Kovács Zsófia, Szerecsen Cintia
Edző:

Gál Tibor :
Idén az utolsó meccsünkön, az Üllő SE csapatát fogadtuk a kupában. Mivel felkerültek a felsőházba és szoros meccseket játszottak a bajnokságban is, így nem tudtuk, hogy mire számítsunk. A kezdeti döcögős, kicsit kapkodós játék, lassan átváltott sokpasszos játékra, és sorra alakítottuk ki a helyzeteket. Az első félidő végére már 4 gólos volt az előnyünk. A második félidőre kicsit pontosítottunk a labdabirtoklásban, és ellenfelünk csak nagy ritkán tudott át jönni a félpályán. A sok elpuskázott helyzet ellenére is sikerült növelni előnyünket, és 8-0-ás végeredménnyel zártunk, a kicsit edzőmeccs jellegű mérkőzésen. Gratulálok a csapatnak a könnyed játékhoz és a szép támadásokhoz. A következő fordulóban a Budaőrshöz (régi Törökbálint) látogatunk.