Pest megyei női bajnokság, Felsőház 7. forduló 2019. május 10. vasárnap 20:00

Aszisztens: -

Gól: Majtán Luca 44' ill. Soltész Bettina 53', Varga Gréta 71'

Lapok: -

A 7. forduló eredményei:
Környe SE - Tárnok KSK 1-2, Fortuna SE-Komárom - Metis NFC 0-1, Érdi VSE - Pénzügyõr SE "Pinkbull" 5-0

Környe SE :
Terdik Tamara - Ősz Csenge, Pécsváradi Dorina, Pákai Zsuzsanna, Molnár Zsuzsanna, Schlapak Brigitta, Békefi Alexandra, Balaskó Réka, Majtán Luca 44', Gál Eszter, Mohos Kitti, Szabó Laura, Csizi Ivett
Edző: Altrichter Tamás

Tárnok KSK:
Szarkáné Pápai Éva - Busch Zsoltné Czuczor Krisztina, Gál Henrietta, Gyeszát Emese, Győri Renáta, Marczel Panna, Molnár Nikolett, Rebenák Dorottya, Schidt Zsuzsanna, Soltész Bettina, Szenténé Wágner Katalin, Varga Gréta, Zsikla Ibolya
Edző: Szimandl Gábor, Gál Tibor

Gál Tibor: - Egy péntek estére előrehozott mérkőzésre látogattunk az aktuális listavezetőhöz, Környére. Kicsit kapkodva sikerült be melegíteni, hogy minél több játék percet tudjunk világosban játszani. Jobban kezdtük a meccset, sajnos az első 15 percben, három ziccert sikerült kihagynunk, utána viszont mezőnyben ment a küzdés. Fordulás után a játékvezető kettő szabadrúgást ítélt ellenünk 13-14 méterre a kapunktól, test a test elleni párharc során. Az elsőt mellé, a másodikat viszont berúgták. Nekünk is volt szabadrúgásunk, igaz a félpálya környékén, amit a kapu elé ívelve, mindenki felett elszállva a hálóba került a labda. Az utolsó 10 percben, az ellenfél kapuja előtti kavarodás során, elénk került a laszti, amit sikerült belőni, ezzel megfordítva, a mérkőzést. Összeségében jobban játszva, több helyzetet kialakítva, igazi csapatmunka volt. Megmutattuk, hogy megalkuvást nem tűrő módon tudunk játszani.
További sok sikert a Környének. A lányoknak viszont hatalmas gratuláció egytől egyig!