Előző     Tabella     Csapat     Eredmények    Tudósítások      Következő

3. forduló 2019. október 6. 13:00, Kelenföld

Kelen SC II. - Tárnok KSK 0 - 5 ( 0 - 1)

A 3. forduló eredményei:
Csepel UP SE - Budaörs 1-2, Kerepesi SBE - Kormányőr SE 1-3, SK Tóalmás - Gyöngyösi AK 0-1, Kelen SC II. - Tárnok KSK 0-5

Játékvezető: Zsigmond-Csemer Judit

Asszisztens: Horváth II. Tamás, Besenczi Máté János

Gól: Varga Gréta 40' 64', Gál Henrietta 54', Gyeszát Emese 77' 80',

Sárgalap:

Tárnok KSK:
Szarkáné Pápai Éva - Győri Renáta, Gyeszát Emese, Gál Henrietta, Mondok Lilian, Rebenák Dorottya, Varga Gréta, Marczel Panna, Zsikla Ibolya, Molnár Nikolett,
Edző: Gál Tibor

Kelen SC II. :
Králl Orsolya - Oszlay Franciska, Altmann Hajnalka, Pomaházi Dóra, Altmann Csilla, Menyhárt Zsanett, Herczegh Emese, Papp Eszter, Bácskai-Nagy Borbála, Bangó Alexandra
Edző: Gendur Gábor

Gál Tibor : - A Kelen csapatához látogattuk a hétvégén, és már a mérkőzés elejétől fogva irányítottuk a játékot, az eredmény mégsem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Ennek ellenére egy gólos előnnyel mentünk szünetre. A második játék részre sem adtuk alább a játékukat, és sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amíg végül teljesen felőröltük ellenfelünket, akik végig becsülettel küzdöttek, és alakítottuk ki a nagyobb arányú győzelmet. Gratulálok a csapatnak, mert ezt az eredményt is csapat szinten értük el, nem pedig egy-egy villanásnak köszönhetjük. Reméljük a sérült játékosaink is minél előbb sorba tudnak állni, tovább erősítve a csapatot. További sok sikert kívánok a Kelennek. Hétvégén rangadó, aki teheti, segítse a csapatot a szurkolásával.Hajvá Távnok!

Gendur Gábor: - Gratulálok a lányoknak, a mérkőzés nagy részében nagyon jól hajtottak, küzdöttek egymásért, a meccs végén jött ki a fáradtság, ekkor alakult ki ez a nagy gólkülönbség. Az első félidőben nagyon jól néztünk ki, védekezésben mindig ott volt mindenki, ahol kellett, vagy épp Orsi mentett nagy bravúrokkal, és egy-két ígéretes támadásunk is volt. Sajnos a félidő legutolsó másodpercben kapott egy büntetőt ellenfelünk, amit értékesített is, kár érte, mert egy egész más mérkőzés alakulhatott volna ki, ha 0-0 eredménnyel fordulunk. Ellenfelünk ettől függetlenül megérdemelten nyert, gratulálunk nekik. Azt érzem, hogy meccsről meccsre egyre jobb a játék, érik az első gólunk és vele együtt az első pontjaink is." Hajrá Lányok! Hajrá Kelen