Előző     Tabella     Csapat     Eredmények    Tudósítások      Következő

5. forduló 2019. október 20. 13:00, Fót

Kerepes SBE - Tárnok KSK 2 - 3 ( 0 - 0)

Az 5. forduló eredményei:
Kormányőr SE – Budaörs 0-0, Kelen SC II. - Gyöngyösi AK 0-5, UP SE - SK Tóalmás (nov. 3.), Kerepesi SBE - Tárnok KSK 2-3

Játékvezető: Szőgyi László

Asszisztens: Sziebig Nikoletta, Kolok István Baksa

Gól: Pásztor Sándorné 50', Deák Ibolya 52' illetve Gyeszát Emese 12' 17', Molnár Nikolett 80'

Sárgalap:

Tárnok KSK:
Szarkáné Pápai Éva - Győri Renáta, Gyeszát Emese, Gál Henrietta, Károly Diána, Marczel Panna, Molnár Nikolett, Mondok Lilian, Rebenák Dorottya, Varga Gréta, Zsikla Ibolya
Edző: Gál Tibor

Kerepes SBE:
Bezák Viktória - Karikás Rozália, Kusics Anita, Deák Ibolya, Toldi Mariann, Mihálka Elizabeth, Márton Dóra, Pásztor Sándorné, Borsós Dóra, Huszár Brigitta, Tóth Tünde, Benedek Imola
Edző:

Gál Tibor : - Ismét egy igen érdekes és fordulatos mérkőzésen vagyunk túl. Amíg az első félidőben részben az történt, amit mi szerettünk volna, így sikerült kettő gólt is rúgni, addig a második, pont az ellenkezője volt, és hirtelen kaptunk kettőt, amely még jobban felhozta ellenfelünket, mi pedig elkezdtünk kicsit kapkodva játszani. Már szinte mind a kettő csapat belenyugodott a pontosztozkodásba, mikor a végén sikerült berúgni a harmadik gólt, és ezzel megszerezni a győzelmet. Nagyot küzdött mind a kettő csapat, de mi jöttünk ki belőle nyertesen, és gratulálok a lányoknak, hogy az utolsó pillanatig próbáltak megtenni mindent a siker érdekében, amely a végén összejött. Sok sikert kívánok ellenfelünknek a további mérkőzéseihez. Szép volt lányok, Hajvá Távnok !
Szombaton folytatás Budaörsön 16:00-kor.