Előző     Tabella     Csapat     Eredmények    Tudósítások      Következő

1. forduló 2020. szeptember 13. 16:00, Kelen pálya

Kelen SC-Nimród SE - Tárnok KSK 1-3 (0-1)

Az 1. forduló eredményei:
2011 Champion-METIS - Hidegkúti Angyalok FC, Csepel FC - Csepel UP SE 2-1, Érdi VSE - Budaörs 1-3, Kelen SC- Nimród SE - Tárnok KSK 1-3

Játékvezető: Jánk Nóra

Asszisztens:

Gól:Kőmíves Tímea 52' ill. Gyeszát Emese 26 , Soltész Bettina 53', Gál Henrietta 58'

Sárgalap:

Tárnok KSK:
Varga Dominika - Mondok Lilian, Schmidt Zsuzsanna, Győri Renáta, Gyeszát Emese, Gál Henrietta, Molnár Nikolett, Varga Gréta, Soltész Bettina, Kardos Lászlóné, Zsikla Ibolya, Sike Natália, Szenténé Wágner Katalin
Edző: Gál Tibor

Kelen SC-Nimród SE:
Móczik Alexandra - Soós Eszter, Herman Réka, Fehérpataky Réka, Scharek Eszter, Suhajda Kíra, Sohodóczki Sára, Bácskai-Nagy, Görög Emília, Simon Alexandra, Fór Laura, Kőmíves Tímea, Csöppű Andrea, Ambrus Barbara
Edző: Polgár Ferenc

Gál Tibor : - Végre meg kezdődött a bajnokság, és a Kelenhez látogattuk. Igen fiatal és ügyes kis csapat, de mondhatom azt, hogy győzött a rutin. Mint mindig, így most is nagyon nehezen tudtuk megszerezni ellenük a vezetést, pedig a helyzetek megvoltak hozzá, és 0:1-el mentünk szünetre. A második félidő elején sikerült szépíteni a Kelennek, ami egy ébresztőnek nagyon jól jött, és ennek megfelelő módján, elkezdtük ismét a játékot, és sikerült még kettőt rúgni, amivel beállítottuk a végeredményt. Sok sikert a Kelennek a továbbiakban. Gratulálok a csapatnak, hogy megmutatták azt, ha nem megy a szép játék, de akkor is tudnak győzni. Hajvá Távnok!!

Polgár Ferenc: - Szinte végig dominált a vendég csapat, de mi végig stabilak tudtunk maradni és felnőttünk az erős Tárnok mellé. Végtelenül büszke vagyok a lányokra, erre a teljesítményre lehet építenünk.