Előző     Tabella     Csapat     Eredmények    Tudósítások      Következő

7. forduló 2020. nvember 8. vasárnap 12:30, Tárnok

Tárnok KSK - Budaörsi SC 1 - 1 (1 - 0)

Az 7. forduló eredményei:
Kelen SC- Nimród SE - 2011 Champion-METIS 1-1, Csepel UP SE - Érdi VSE 1-2, Hidegkúti Angyalok FC - Csepel FC 0-2, Tárnok KSK - Budaörs 1-1

Játékvezető: Szabó Bence

Asszisztensek: Zsók György

Gól: Gál Henrietta 12', illetve Sitku Zsuzsanna 42'

Sárgalap: Soltész Bettina 79' illtve Kirschner Kamilla 52'

Tárnok KSK:
Molnár Nikolett - Gál Henrietta, Gyeszát Emese, Győri Renáta, Mondok Lilian, Petrovai Tímea, Sike Natália, Soltész Bettina, szenténé Wágner Katalin, Varga Gréta, Varga Dominika, Zsikla Ibolya
Edző: Gál Tibor

Budaörsi SC :
Csizmók Adrienn - Sitku Zsuzsanna, Mojzes Anikó, Bacsa Alexandra, Proháczik Fanni, Kollár Zsanett, Kirschner Kamilla, Német Vivien, Demeter Vivien, Családi-Kőhalmi Bernadett , Kovács Tímea, Lanczki Petra, Polányi Viktória
Edző:

Gál Tibor : - A bajnokságban még szintén veretlen Budaörs látogatott hozzánk, és tudtuk, hogy nem lesz egy sétagalopp mérkőzés. Jól is kaptuk el a fonalat, megvoltak a helyzetek is, és sikerült előnyre is szert tenni, de ismét jött egy meghatározó sérülés a 20. perc környéken, és kezdett kiegyenlítődni a játék, sőt. A második félidőre a Budaörs nem adta alább a támadásokat, és sikerült egy büntetőt kiharcolniuk, amivel egalizálták az eredményt, ezzel beállítva a végeredményt is. Itt is büszkék lehetünk, mert ellenfelünk nagy része U19 kiemelt bajnokságban játszik, és kicsit tartalékosan is, de felvettük a kesztyűt, és veretlenül mehetünk pihenőre, ami jelen esetben az első helyet jelenti. Gratulálok a csapatnak az egész évi teljesítményhez, és bízom benne, hogy tavasszal ugyan itt tudjuk folytatni! Hajvá Távnok!!