Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

6. forduló 2019. október 5. 15:00, Martonvásár

Martonvásári SK - Tárnok KSK 2 - 2 (0 - 2)

A 6. forduló eredményei:
Gyúró SE - Dunafüred LC 2-1, Komáromi FC - Zsámbék SK 3-2, Martonvásár SK - Tárnok KSK 2-2, Sóskút SKE - Viadukt Biatorbágy 5-0, Perbál SC - Ráckeresztúri SE EM

Játékvezető: Ferenczik István

Asszisztens:

Gól:Tóth Balázs 5' 37' ill.Kupi János, 69' 73'

Sárgalap:

Tárnok KSK:
Szabó Gábor - Bakó Gábor, Craciun Ion, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát, Huszár Balázs, Ilyés László, Kupi János, Mihály Tamás, Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Szabó Zsolt, Takács György, Takács Károly, Tóth József, Veszeli Gábor,
Edző: Somogyi Henrik

Martonvásári SK :
Varga László Csaba - Tóth Balázs, Nagy Balázs, Földesi Dénes, Sinka Roland, Tóth Tamás, Csáp László, Keresztesi Raul, Klimó Miklós, Mocsonoki Károly, Lepp Tibor, Imre László, Szigeti Attila, Nagy-Kuthy Zoltán
Edző:

Eddig nem igazán vitézkedett ellenfelünk, így győzelmi reményekkel látogattunk Martonba. Bár voltak hiányzóink és nem teljesen felépült sérültjeink, mindenkit meglepett, hogy az utóbbi évek leggyengébb első negyvenöt percét produkálta csapatunk. Kaptunk két gólt, sőt Szabó Gabi bravúrjai nélkül akár nagyobb is lehetett volna a különbség.
Szerencsére a második félidőben némi átszervezéssel sikerült átvennünk a játék irányítását és Kupi Jani is jó cserének bizonyult: két góljával legalább egy pontot sikerült megmentenünk, sőt az utolsó percben "Teve" is feljött egy szeglethez és kis híján győztes gólt fejelt.
A döntetlen igazságosnak mondható, bánatunkat némiképp enyhítette, hogy a Zsámbék vereséget szenvedett Komáromban, csapatunk pedig megőrizte immár 34 meccse tartó veretlenségét.

A Martonvásár Facebook oldalának tudósítása:
Öregfiúk, a kiénekelt sajt:
Martonvásár-Tárnok 2-2 (2-0)
Jól indult a meccs Tóth Balázs egy szép akció végén az 5. percben megszerezte a vezetést.
A vendégek nem találták az ellenszerét a játékunknak 1-2 helyzettel lehozták az első félidőt.
A 36. percben Varga Laci kapusunk szabadított fel, ez annyira jól sikerült, hogy Tóth Balázs iramodott meg vele, de már csak szabálytalanul tudták megállítani, a 11-est a sértett értékesítette 2-0
A szünet után a vendégek percei következtek, jól álltuk a rohamokat, sőt egy kontra után Tóth Balázs eldönthette volna a mérkőzést, de a beadást 3m-ről nem sikerült a kapuba rúgni.
A 69. percben Kupi Jánost hagytuk egyedül az ötös sarkán, aki akadálytalanul fejelt a kapunkba 2-1.
A 73. percben Ismét Kupi talált a hálónkba, csapatunk valószínű jogosan reklamálta a lest, mert kintről is nagyon úgy nézett ki hogy az volt, de itt csak egy játékvezető van és egyedül elég nehéz észrevenni... 2-2.
Kár volt érte, kicsit nagyobb figyelemmel itthon tarthattuk volna a 3 pontot, bár a meccs előtt még mindenki aláírta volna látatlanba az x-et is.