Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

10. forduló 2019. november 3. 13:30, Százhalombatta

Dunafüred LC - Tárnok KSK 0 - 2 (0 - 1)

A 10. forduló eredményei:
Ercsi - Tordas 6-0, Gyúró - Viadukt 4-1, Komárom - Ráckeresztúr 9-0, Martonvásár - Perbál 5-0, Dunafüred - Tárnok KSK 0-2

Játékvezető: Kovács Márk

Asszisztens: Rafael Milán

Gól: Ducsai Szabó Zsolt 22', Tóth József 58'

Sárgalap: Telek Gábor 70' illetve Tóth József 50', Veszeli Tibor 59'

Tárnok KSK:
Szabó Gábor - Bakó Gábor, Craciun Ion, Csősz János, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát, Méreg Ferenc, Mihály Tamás, Ott Ákos, Szabó Zsolt, Takács György, Tóth József, Veszeli Tibor
Edző: Somogyi Henrik

Dunafüred LC:
Schmidt László - Telek Gábor, Laknerfy Tamás, Vágó Tibor, Wawrzyniak Ede, Ihos Zoltán, Kovács Gábor, Szilvási Zsolt, Bálint Tibor, Petrovics Sándo, Veszelka András, Banádi Attila , Krójer Antal, Sipos Lajos
Edző:

Mai ellenfelünk hősies döntetlent ért el Zsámbék ellen - amit ezúton is köszönünk - bár ez sokba került nekik: három játékosuk komoly eltiltást kapott.
Csapatunkból is többen hiányoztak, de aki el tudott jönni, azért minőségi együttest alkottak.
Mondhatnánk, hogy sima győzelem volt, de tulajdonképpen második gólunkig aggódhattunk.
Szabó Zsolt a 22. percben Tocka pontos passzát remekül vette át és higgadtan helyezett a hálóba. Előtte és utána is számtalan ziccert hagytunk ki, ám mégis Szabó Gabi óriási bravúrjára volt szükség, hogy megőrizzük előnyünket a félidőre.
A második játékrészben már nem igazán forgott veszélyben a kapunk, rúghattunk volna néhány gólt, végül Tóth József döntött úgy, hogy nem akar nagy gólt rúgni: okosan a sarokba helyezte a játékszert.
Sportszerű mérkőzésen magabiztos győzelmet arattunk, de jövőhéten Zsámbék ellen jobb helyzetkihasználásra lesz szükségünk.