Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

13. forduló 2019. november 23. 13:00, Tordas

Tordas FÉSZ Zrt. - Tárnok KSK 1 - 7 (0 - 4)

A 13. forduló eredményei:
Tordas FÉSZ Zrt. - Tárnok KSK 1-7, Sóskút SKE - Gyúró SE 4-0, Perbál SC - Ercsi Kinizsi 7-1, Ráckeresztúri SE - Dunafüred LC 3-6, Viadukt Biatorbágy - Zsámbék SK 2-4

Játékvezető: Almádi Sándor

Asszisztens: Sági Dávid

Gól: Pál István 76', illetve Dajkai Zsolt 18',Ducsai Donát 28' 30' 33', Kupi János 52', Nahaj Gergely 58', Ilyés László 67',

Sárgalap: Jámbor Tibor 80'

Tárnok KSK:
Szabó Gábor - Craciun Ion, Csősz János, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát, Huszár Balázs, Ilyés László, Kupi János, Méreg Ferenc, Mihály Tamás, Nahaj Gergely, Ruzsinkó Zsolt, Szabó Emil, Szabó Zsolt, Takács György, Tóth József
Edző: Somogyi Henrik

Tordas FÉSZ Zrt.:
Hubay Dénes - Jámbor Tibor 80', Kovács Tibor, Baranyai István , Nagy Attila, Pál István, Klein János, Varjas Tamás, Kunsági László, Rácz Csaba, Pajer Sándor, Szigeti Csaba, Szilágyi István, Feczkó András, Rosta Róbert, Domán József

Ezen a mérkőzésen az őszi elsőség megszerzése és a mérkőzést kövező évadzáró vacsora jó hangulatának megalapozása volt a tét. Mindkét célkitűzést sikerrel valósítoota meg a csapat!
Dajkai Zsolt nyitotta meg a gólok sorát, majd Ducsai Donát öt perc alatt háromszor talált be és ezzel tulajdonképpen el is dőlt a három pont sorsa.
A második félidőben még Kupi Jani, Nahaj Geri és külön örömünkre Ilyés Laci gólt szerzett, igy a győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben.
Voltak megingásaink az ősszel, szoros az élmezőny, izgalmas tavasz elé nézünk, ám csak dicséret illetheti a csapatot, hogy a jóval kiegyensúlyozottabb mezőnyben is az élről várhatja a folyzazást.