Előző     Tabella     Játékosok     Eredmények    Tudósítások      Következő

2. forduló 2020. szeptember 5. 16:30, Tárnok

Tárnok KSK ÖFSE - Ercsi Kinizsi 3 - 2 (0 - 2)

A 2. forduló eredményei:
Tordas - Martonvásár 1-8, Perbál - Páty 2-4, Sóskút - Viadukt 2-0, Tárnok KSK - Ercsi 3-2, Vál - Dunafüred 2-6

Játékvezető: Kovács Péter

Asszisztens: Resch Norbert, Szapinszki Ágnes

Gól: Szabó Zsolt 42, Takács Antal 72' (öngól), Ducsai Donát 76' ill. Laczkó Levente 26', Gusztafik Mihály 39'

Sárgalap: Ducsai Donát 15', Gál Tibor 67' ill. Dankó Antal 50', Szabó Attila 70'

Kiállítva: Bús Csaba 15'

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Balázs Zoltán, Craciun Ion, Csősz János, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát , Ébel Attila, Gál Tibor Huszár Balázs, Nahaj Gergely, Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Szabó Zsolt, Takács György,
Edző: Somogyi Henrik

Ercsi Kinizsi :
Bús Csaba 15' - Juhász Attila, Kovács András, Váradi Péter, Laczkó Levente, Dani Tamás, Takács Antal, Szabó Attila, Lieber Károly, Muharai Ádám, Dankó Antal, Bánkuti Ferenc, Békes Zoltán, Tolnai Péter, Sőrés József, Gusztafik Mihály, Csánitz János
Edző:

Míg az első fordulóban alig fértünk el a kispadon, idei első hazai mérkőzésünket elég szűk kerettel kezdtük. Mindenesetre kapusunk Vermesy Attila ismét rendelkezésre állt, mint kiderült szükség is lett bravúrjaira.
Jól kezdte a mérkőzést az Ercsi, pontos passzokkal szép támadásokat vezettek, és kétgólos előnnyel várhatták a második játékrészt. Gyengén játszottunk, hátul gyermeteg hibákat vétettünk, támadásainkat pedig a sok les és pontatlanság jellemezte. Legkomolyabb helyzetünk, bár gól nem lett belőle később döntő jelentőségű lett: az üresen kilépő Ducsai Donát elől - a tizenhatoson kívül - kézzel mentett az ellenfél kapusa, ezért a játékvezető, nem tehetett mást kiállította.
A második félidőt nagy lendülettel kezdtük, Szabó Zsolt távoli lövése már az első percben beakadt a sarokba. Nagy nyomás alá helyeztük az emberhátrányba játszó és egyre inkább fáradó Ercsieket, ám hősies védekezéssel és némi játékvezetői hátszéllel egészen az utolsó tízpercig tartani tudták előnyüket.
Ekkor a 72. percben egy veszélytelennek tűnő szituációba ellenfelünk "vészkapusa" a saját kapujába paskolta a labdát. Ekkor már győzelemre hajtottunk, négy perc múlva Szabó Zsolt kígyózott át a védelmen, azonban úgy 10-12 méterre a kaputól buktatták. A játékvezető - figyelmen kívül hagyva az asszisztens jelzését - szabadrúgást ítélt a tizenhatos vonaláról!
A szabadrúgást Gál Tibor végezte el, a sorfalon megpattanó labdát Ducsai Donát akrobatikus mozdulattal juttatta a hálóba.