Öregfiúk 15. forduló 2017. március 18. szombat 15:00

Asszisztens: Csillag Roland, Vitányi László

Gól: Kovács Ferenc 8', 76'

Sárgalap: Póth Tibor, Nokta Roland, Kovács Ferenc ill. Szabó Zsolt

Piroslap:  Régi Balázs ill. Dajkai Zsolt

A 15. forduló eredményei:
Vál - Páty 3-3, Budajenő - Gyúró 3-0 , Viadukt - Tordas 8-1, Komárom - Perbál 1-2, Sóskút - Tárnok 2-0

Sóskút SKE :
Filus István - Bukta Péter, Póth Tibor, Horváth László, Viszti Zsolt - Boda Zoltán, Iszak Róbert, Nokta Roland, Pillár André - Kovács Ferenc, Szabó Ferenc
Csere:
Régi Balázs. Kanizsai Attila, Füzér Zoltán, Jurák Károly

Tárnok KSK ÖFSE:
Vermesy Attila - Nahaj Gergely ,Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Ott Ákos - Takács György, Veszeli Gábor, Csősz János, Dajkai Zsolt - Szabó Emil, Ducsai Donát
Csere: Kapunics Zoltán, Szabó Zsolt, Craciun Ion, Ráb András
Edző: Somogyi Henrik

A mérkőzésről Manszur tudósított:
Öregfiúk csapat ma játszotta az örökrangadót és Sóskúton 2-0 arányban alulmaradt. Főleg az első félidőben játszottunk jól, helyzeteket dolgoztunk ki, de egy középpályán eladott labdából lekontráztak bennünket és Kovács talált a kapunkba. Később a játékvezető a semmiért adott 11-est a hazaiaknak (Kovács Oscar díjat érdemlően játszotta el, hogy buktatták), ám győzött az igazság és Kovács tizijét Vermesy Attila kiütötte, majd megfogta.
A második félidőben kicsit visszaestünk és Sóskútnak is több helyzete adódott. A mérkőzés legvégén Kovács ismét értékesített egyet. Mi ebben a játékrészben is csak helyzetekig jutottunk, de gólt továbbra sem sikerült szerezni. Az igazsághoz azért az is hozzátartozik, hogy messze nem tudtunk a legjobb összeállításunkban kiállni.
Egy sajnálatosan durva eset is előfordult a 36. percben. Egy simának mondható szabálytalanságunk után Régi Balázs a sóskútiak tartalék kapusa a pályára rohanva lefejelte Dajkai Zsoltot, aki a nagy ütéstől azonnal zsákként vágógott hanyatt a gyepen. A minősíthetetlen eset után a játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot a magából kivetkőzözött játékosnak. Azt gondolom, hogy egy ilyen mentalitású játékosnak semmi keresnivalója a sportpályán! Később Dajkai is a kiállítás sorsára jutott, durva szerelésért.