Öregfiúk 2. forduló 2017. szeptmber 2. szombat 16:30

5 - 2 (4 - 0)

Perbál

Játékvezető: Jakab Zoltán

Asszisztens: Ferenczik István

Gól:' Nagy Zsolt 29' 36' 40', Fenyőfalvi Krisztián 22' 68' ill. Szabó Zsolt 55', Ducsai Donát 74'

Sárgalap: Tóth Lajos 32', Kovács Tamás 34', Faragó Róbert 58', Papp Zoltán 80', ill. Ruzsinkó Zsolt 65',

Piroslap:

A 2. forduló eredményei:
Páty - Gyúró 1-1, Sóskút - Zsámbék 5-1, Viadukt - Dunafüred 1-2, Komáromi - Budajenő 1-4, Tordas - Vál 2-7, Perbál - Tárnok 5 - 2

Perbál SE:
Csetényi László - Nagy Zsolt, Tóth Lajos, Faragó Róbert 58', Bálint József, Liebmann Gábor, Fenyőfalvi Krisztián, Kovács Tamás, Elek István, Gyenes Zsolt, Palányi Péter
Cserék: Jeles Antal, Bara Gábor, Galambos Zsolt, Papp Zoltán, Papp Oktávián, Ónodi Zoltán, Czang Jozsef

Tárnok KSK ÖFSE:
Kapunics Zoltán - Ráb András, Ruzsinkó Zsolt, Méreg Ferenc, Ott Ákos - Csányi Tibor, Takács György, Tóth József , Szabó Zsolt, Ducsai Donát, Craciun Ion Csősz János
Csere: Csősz János,Dajkai Zsolt, Juhász Sándor
Edző: Somogyi Henrik

Először léptünk pályára ősszel, mivel az első fordulóban a Sóskút elleni mérkőzés halasztásra került, edző meccsünk pedig nem volt. Talán ennek is betudható, hogy tragikus első negyvenöt percet produkáltunk. Már a 22. percben hátrányba kerültünk, majd a perbáli Nagy Zsolt 11 perc alatt mesterhármast szerzett.
A második félidőre kissé rendeztük sorainkat, szerztünk két gólt, kihagytunk egy büntetőt, de pontszerzésre esélyünk sem volt.
Talán jobb is, hogy később játszunk a Sóskút ellen.