Öregfiúk 8. forduló 2017. október 14. szombat 14:30

1 - 6 (0 - 3)

Vál

Játékvezető: Szabó Dániel

Aszisztens: Szabó István, Góbi Soma Gábor

Gól: Indi Tibor 62' ill. Craciun Ion 4' 28' 36', Szabó Zsolt 65', Ducsai Donát 69' 71'

Lapok: Németh Attila 33'

A 8. forduló eredményei:
Gyúró - Budajenő 1-4, Vál - Tárnok 1-6, Zsámbék - Perbál 6-2, Tordas - Komárom 0-3, Páty - Viadukt 0-5, Dunafüred LC - Sóskút SKE 0-7

Vál KSE:
Raffael Ferenc - Indi Tibor, Domak Zoltán, Németh Attila, Lakó Barna, Horváth Péter, Déri László, Petényi Zoltán, Zsirai Krisztián, Nagy Béla, Petényi Tamás
Csere:
Edző:

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Takács György, Huszár Balázs, Szabó Zsolt, Szabó Emil, Ducsai Donát, Ott Ákos, Dajkai Zsolt, Craciun Ion
Csere:
Kupi János, Csősz János, Ráb András
Edző:
Somogyi Henrik

A hét elején megkereste öregfiúk csapatunkat a Vál, hogy szeretnék vasárnapra áttenni a mérkőzést, mert szombaton (valószínűleg felnőtt csapatuk mérkőzése miatt) nem tudnának kiállni. Mivel vasárnap mi nem lettünk volna meg és a szövetség egyébként sem engedélyez öregfiúk mérkőzést (lásd Lecsó-fesztivál), felajánlottuk, hogy az utolsó forduló után lejátszhatjuk a mérkőzést. Ezt ellenfelünk nem fogadta el, így maradt az eredeti időpont és részükről a szemrehányás.
A mérkőzésről sok szépet nem lehet mondani. Az első félidő csapkodó játékot hozott, viszont Craciun Jani megtalálta góllövő cipőjét és három góljával tulajdonképpen eldöntötte a mérkőzést. Az első játékrészben történt még két - nem túl szokatlan - esemény: kihagytunk egy büntetőt (ezúttal Takács Gyuri révén) és Daját kiállították kakaskodásért.
Emberhátrányunk ellenére talán szünet után nyújtottunk jobb teljesítményt. Csere nélkül játszó, fáradó ellenfelünk ellen Ducsai Donát és Szabó Zsolt révén újabb három gólt szereztünk, így magabiztosan nyertük az előzetesen rangadónak ígérkező találkozót, így már dobogósok vagyunk.