Öregfiúk 9. forduló 2017. október 21. szombat 14:30

Aszisztens: Góbi Soma Gábor, Gregorics Gergő Döme

Gól: Kupi János 40' 68', Craciun Ion 41', Szabó Zsolt 62'

Lapok: Boleradszki Krisztián 29' , Boroczky Károly 62'

A 9. forduló eredményei:
Biatorbágy - Tordas 3-2, Komárom - Zsámbék 1-3, Tárnok - Gyúró Perbál SC - Vál 10-0, Budajenő - Dunafüred 1-3, Sóskút - Páty 3-0

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Huszár Balázs, - Veszeli Gábor, Takács György, Szabó Zsolt - Ducsai Donát, Craciun Ion, Kupi János
Csere: Nahaj Gergely, Schrenck Rajmund, Csősz János, Ráb András, Juhász Sándor
Edző: Somogyi Henrik

Gyúró SE:
Serák Tamás - Kelemen Zoltán, Puskás Jenő, Boleradszki Krisztián, Szabó Árpád, Áldott Attila, Kenyér Jenő, Boroczki Károly, Csáky Béla, Piricsi Tamás, Áldott Béla
Csere: Győri Mihály, Schreiber Zoltán, Hómann József, Danczinger Géza

Jól álltunk fel erre a mérkőzésre, három csatárral rohamoztuk ellenfelünk kapuját, ennek megfellően számtalan helyzetet dolgoztunk ki, mégis egész az első félidő végéig várni kellett, hogy megszerezzük a vezetést. Ekkor Kupi Jani ellen szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, és ha már kiharcolta a büntetőt, be is lőtte.
A második játékrészt jól kezdtük, Craciun Jani már az első percben fejessel növelte előnyünket. Továbbra is nagy fölényben játszottunk, ám húsz percet kellett várnunk a harmadik találatra: Szabó Zsolesz tört ki a jobb szélen és csak szabálytalanul tudták megállítani. A megítélt tizenegyest ő maga értékesítette magabiztosan.
Nagyon beszorítottuk a Gyúrót, ám csak egy újabb gólt sikerült elérnünk, Kupi Jani talált be egy kavarodás után.
Sportszerű mérkőzésen, jó játékvezetés mellett (eltekintve a három perces "rövidítéstől) magabiztos győzelmet arattunk.
Meg kell említeni a délután csúcspontját, a remekbeszabott marhaörköltet melyért köszönet mondunk játékosunknak, Juhász Sanyinak és a főszakács Csató Ferinek!