Öregfiúk 10. forduló 2017. október 29. szombat 13:30

2 - 4 (2 - 1)

Százhalombatta, VUK SE pálya

Játékvezető: Koczka László Donát

Aszisztens: Bécs Krisztina

Gól: Ihos Zoltán 11', Sipos Lajos 18' ill. Takács György 39' 51', Kupi János 62', Szabó Zsolt 73'
Lapok: -

A 10. fordulóeredményei:
Budajenő - Sóskút 1-5, Gyúró - Perbál 2-4, Vál - Komárom 4-3, Zsámbék - Viadukt Biatorbágy 1-2, Tordas SE - Pátyi SE 2-2, Dunafüred - Tárnok 2-4

Dunafüred LC:
Sopronyi András - Laknerfy Tamás, Szűcs Orbán, Vágó Tibor, Ihos Zoltán, Kovács Gábor, Horváth József, Adorján Géza, Sipos Lajos, Petrovics Sándor, Máté László
Csere: Sipos Attila, Telek Gábor, Szilvási Zsolt, Banádi Attila, Kovács István, Veszelka András
Edző:

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Takács György, Veszeli Gábor, Szabó Zsolt, Szabó Emil, Tóth József, Ducsai Donát, Ott Ákos, Craciun Ion, Kupi János
Csere: Csősz János, Schrenck Rajmund
Edző: Somogyi Henrik

Az elején meglepett minket a vendéglátó csapat, mert bár fölényben játszottunk és nem is rosszul, két remekül eltalált lövéssel kétgólos előnybe kerültek. Szerencsére még az első játékrész végén büntetőből sikerült egyenlítenünk (Takács Gyuri ezúttal nem hibázott).
A második félidőben aztán gólokban is megmutatkozott fölényünk, tíz perc elteltével Gyurma egyenlített, majd Kupi Jani és Szabó Zsolesz is betalált, így végül magabiztosan hoztuk az előre kötelezőnek tűnt három pontot.