Öregfiúk 14. forduló 2018. március 24. szombat 15:00

1 - 4 (1 - 0)

Komárom

Játékvezető: Vojvoda Miklós

Aszisztens:

Gól: Borvendég Richárd 11' ill. Fagyal Bertalan 62', Ducsai Donát 64', 73', Craciun Ion 79'

Lapok: Rajkai Tibor 68' ill. Fagyal Bertalan 13', Szabó Zsolt 21', Ott Ákos 24', Tóth József 54, Ducsai Donát 58'

Kiállítva: Schrenck Rajmund 59'

A 14. forduló eredményei:
Komárom-Tárnok 1-4, Viadukt -Budajenő 2-3, Tordas -Gyúró 4-0, Zsámbék-Vál 3-0, Perbál-Sóskút 1-5

Komáromi FC:
Polgár István - Beigelbeck Attila, Valiczkó László, Borvendég Richárd, Kozenkow Tamás, Győrfi Gabriell, Szűcs Péter, Németh Szilárd, Péter Antal, Sebestyén Balázs, Pintér András
Cserék: Polgár Róbert, Kántor Róbert, Gulyás József, Doma Péter, Rajkai Tibor, Csáki Csaba
Edző:

Tárnok KSK:
Kapunics Zoltán - Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Nahaj Gergely, Huszár Balázs, Schrenck Rajmund, Fagyal Bertalan, Veszeli Gábor, Szabó Zsolt, Tóth József, Ducsai Donát, Craciun Ion, Csősz János, Dajkai Zsolt
Edző: Somogyi Henrik

A Komárom csapatával idegenben mindig nehéz mérkőzéseket vívtunk, ráadásul most nehezítette helyzetünket, hogy Vermesy Attila betegség miatt hiányzott, Ducsai Donát pedig "kisebb" sérülés miatt a padon kezdett.
Az első félidő nem is hozott sok sikert nekünk, ellenfelünk hamar vezetést szerzett: egy kavarodás után, némi szerencsével a hálónkba kotorták a labdát. Ezután küzdelmes, ám nem sok helyzetet eredményező játék folyt, gól nem is született több.
A második játékrészben nagy erőfeszítéseket tettünk az egyenlítésért, ám az 59. perctől egyre reménytelenebbnek tűnt a helyzetünk, miután a játékvezető - aki egyébként is bőkezűen osztotta számunkra a lapokat - kiállította Rajmundot szövegért.
Ám, mire nagyon nekibúsultunk volna, a csereként Donát bő tíz perc alatt fordulatot hozott a mérkőzésbe. Előbb az általa kiharcolt büntetőt értékesítette Fagyal Berci, majd a fáradni látszó komáromiak ellen még kétszer betalált. Ettől kezdve, már látszott, hogy ellenfelünk nem fog tudni fordítani, az utolsó előtti percben Craciun Jani pedig végképp bebiztosította sikerünket.
Szép győzelem volt, gratulálunk a csapatnak!