Öregfiúk 17. forduló 2018. április 15. 17:00

7 - 1 (2 - 0)

Tárnok, 40 néző

Játékvezető: Mogyorósi Tibor

Aszisztens: Kolonics Richárd, Bogdán István Bálint

Gól: Craciun Ion 24', Ducsai Donát 33', Szabó Zsolt 60' 63', Fagyal Bertalan 66' 76', Kupi János 73' ill. Baranyai István Attila 76'

Lapok: Fagyal Bertalan 39' ill. Nagy Attila 75'

A 17. forduló eredményei:
Sóskút - Gyúró 5-0, Dunafüred - Vál 2-3, Budajenõ - Zsámbék 2-3, Tárnok KSK - Tordas 7-1, Komárom - Viadukt 10-1

Tárnok KSK:
Vermes Attila - Veszeli Gábor, Ruzsinkó Zsolt, Juhász Sándor, Nahaj Gergely - Takács Györg, Szabó Zsolt, Fagyal Bertalan, Dajkai Zsolt - Craciun Ion, Ducsai Donát
Csere: Kupi János
Edző: Somogyi Henrik

Tordas SE :
Mészáros Mihály - Szigeti Csaba, Jámbor Tibor, Szabó László, Domán József, Baranyai István, Nagy Attila, Pál István, Klein János, Somlói József, Varjas Tamás
Csere: Feczkó András, Kunsági László, Rosta Róbert

Edző:

Ragyogó áprilisi nyárban, a felnőtt mérkőzés után került sor a Tordas elleni találkozóra. Sok hiányzónk volt ezen a mérkőzésen, ennek ellenére csak a győzelem volt elfogadható számunkra, ám figyelmeztető volt, hogy az "előmeccsen" felnőtt csapatunk igencsak megküzdött a kötelezőnek tűnő három pontért az Érd II. ellenében.
Nem játszottunk jól ennek ellenére az első félidőben kétgólos előnybe kerültünk szívósan védekező ellenfelünk ellen Craciun Jani és Ducsai Donát góljaival.
Abban bíztunk, hogy a szünet után bebiztosítjuk a győzelmet, ám pontatlan, esetleges volt a játékunk ráadásul miután a tordasiak váratlanul szépítettek, már aggódni kezdtünk a győzelemért is!
Szerencsére ezután megrázták magukat a fiúk és bő negyed óra alatt öt gólt szereztünk Szabó Zsolt növelte előnyünket, majd Takács Gyuri szabadrúgásból, Fagyal Berci büntetőből, Kupi Jani pedig ritkán látható nagy bombával talált be. A végereredményt Berci állította be.
Végeredményben sportszerű mérkőzésen, ha nem is könnyű, a játék képe alapján talán túlzott arányú, de megérdemelt győzelmet arattunk.