Öregfiúk 19. forduló 2018. április 29. 17:00

9 - 0 (4 - 0)

Tárnok, 20 néző

Játékvezető: Kovács Márk

Aszisztens: Árkocsovics Dominik

Gól:  Szabó Zsolt 12' 75', Ducsai Donát 30' 46', Craciun Ion 37' 38', Fagyal Bertalan 53' 57',  Dózsa István 65'

Lapok: Dajkai Zsolt 62'  ill. Németh Attila 62'

A 19. forduló eredményei:
Budajenõ - Gyúró 9-1,Tárnok - Vál 9-0, Perbál - Zsámbék 0-7, Komárom - Tordas 8-1, Sóskút - Dunafüred 7-0

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Veszeli Gábor, Nahaj Gergely - Szabó Zsolt, Takács György, Fagyal Bertalan, Tóth József - Craciun Ion, Ducsai Donát, Dajkai Zsolt, Márton Lajos, Dózsa István,
Edző: Somogyi Henrik

Vál KSE :
Bodó Gyula - Borsányi Béla, Fehér Tamás, Dudás Kornél, Indi Tibor, Domak Zoltán, Németh Attila, Lakó Barna, Raffael Ferenc, Horváth Péter, Déri László, Borsányi Balázs, Petényi Zoltán, Zsirai Krisztián, Petényi Tamás
Edző:

Nagy meleg és a távoli égzengés fogadta a csapatokat a május végi nyárban. Szerencsére az eső és a villámlás elkerülte pályánkat, viszont játékosaink igazi tűzijátékot rendeztek ellenfelünk kapuja előtt.
Azonnal támadólag léptünk fel, és csupán 12 percet kellet várnunk az első gólra: Szabó Zsoltot buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette.
Nagy fölényben játszottunk ám az újabb gólra 20 percet kellett várni, ekkor Fagyal Berci remek indításával Szabó Zsolti lépett ki és Ducsai Donátot hozta kihagyhatatlan helyzetbe.
A félidő vége parádésra sikeredett Craciun Jani előbb Tocka, majd Ducsai Donát kitűnő labdájából két perc alatt két gólt fejelt.
A második játékrészben sorozatban potyogtak a gólok: Donát szemfüles találata után Fagyal Berci duplázott, Dózsa István megszerezte első gólját csapatunkban, végül Szabó Zsolt másodszor is betalált.
A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Fagyal Berci és Vermessy Attila révén két büntetőt is kihagytunk!
Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.