Öregfiúk 21. forduló 2018. május 13. 17:00

10 - 1 (4 - 0)

Tárnok, 30 néző

Játékvezető: Szabados Gábor

Aszisztens:

Gól: Szabó Emil 9', 14', Takács György 10', Szabó Zsolt 29',45', 66', 71', Ott Ákos 65', Kupi János 72', Fagyal Bertalan 79' ill. Veszelka András 53'

Lapok:

A 21. forduló eredményei:
Sóskút - Budajenõ 3-1, Perbál - Gyúró 8-1, Komárom - Vál 8-0, Viadukt - Zsámbék 3-2, Tárnok - Dunafüred 10-1

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Márton Lajos, Nahaj Gergely, Takács György, Veszeli Gábor, Szabó Zsolt, Csősz János, Szabó Emil, Tóth József, Fagyal Bertalan, Ott Ákos, Dózsa István, Dajkai Zsolt, Juhász Sándor, Craciun Ion, Kupi János
Edző: Somogyi Henrik

Dunafüred LC:
Sopronyi András - Sipos Attila, Telek Gábor, Laknerfy Tamás, Szűcs Orbán, Vágó Tibor, Ihos Zoltán, Kovács Gábor, Horváth József, Krójer Antal, Bálint Tibor, Németh Attila, Sipos Lajos, Petrovics Sándor, Veszelka András
Edző:

A többnyire "old boys" korú játékosokkal felálló százhalombattaiaknak csak néhány szép villanásra és egy gólra futotta csapatunk ellen. Távoli lövéssekkel nyitottuk a gólok sorát, ezután megérkezett ellenfelünk "igazi" kapusa és kissé nehezebb lett a dolgunk, de a félidőre így is négy gólos előnnyel vonultunk az öltözőbe.
Góllal nyitottuk a második játékrészt ám ezután hosszú gólszünet jött, sőt ellenfelünk szépített is. Az utolsó negyedórára aztán végképp felőröltük a sérülésekkel is sújtott battaiak ellenállását és 14 perc alatt további öt gólt szereztünk.
Sportszerű mérkőzésen sok szép gólt látott a közönség.