Öregfiúk 1. forduló 2018. szeptember 1. 16:30

Asszisztensek: Szűcs Zoltán

Gól: Tóth Balázs 4' ill. Szabó Zsolt 33', Ducsai Donát 71'

Lapok: Nagy Balázs 38', Keresztesi Raul 66' ill. Szabó Zsolt 66'

Az 1. forduló eredményei:
Tordas - Dunafüred 2-2, Komárom - Perbál 1-1, Zsámbék - Viadukt 5-3, Martonvásár - Tárnok 1-2, Gyúró - Bicske 3-2, Budajenõ - Sóskút 1-2

Martonvásári SK:
Kincses László - Kozma László, Nagy Balázs, Tóth Balázs, Varga László, Budai József, Kővári Krisztián, Daru János, Somogyi Gábor, Bondor Tamás, Nagy-Kuthy Zoltán, Mocsonoki Károly, Keresztesi Raul, Szentkuti Attila, Földesi Dénes, Sinka Roland

Tárnok KSK:
Pécsi Norbert - Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Nahaj Gergely - Takács György, Fagyal Bertalan, Tóth József , Dajkai Zsolt, Veszeli Gábor, Szabó Zsolt, Ducsai Donát, Craciun Ion, Csősz János, Márton Lajos
Edző: Somogyi Henrik

Alapvetően végig nagy fölényben és jól játszottunk a nyitó fordulóban. Az újra csoportunkban szereplő Martonvásár ránk ijesztett, ugyanis védelmünk megingását kihasználva már a negyedik percben szép fejessel vezetést szerzett.
Szerencsére csapatunkat ez nem vetette vissza, tetszetősen játszva beszorítottuk ellenfelünket és félóra elteltével Szabó Zsolt révén egyenlítettünk is.
A második félidő is hasonló képet mutatott, ám gyatra helyzetkihasználásunknak köszönhetően csak a hajrában sikerült eldöntenünk a három pont sorsát Ducsai Donát révén. Védelmünk egy hibától eltekintve jól működött, helyzetet sem igen engedélyezett az ellenfélnek.
Megérdemelt győzelmet arattunk, eredmény nem tükrözi a két csapat közötti különbséget.