Öregfiúk 2. forduló 2018. szeptember 8. 16:30

10 - 2 (7 - 1)

Tárnok 30 néző

Játékvezető: Hadnagy András

Asszisztensek: Klujber Kristóf, Kalocsai Dominik

Gól: Ducsai Donát 4' 12' 36', Craciun Ion 19' 39' 48', Szabó Zsolt 24' 61', Fagyal Bertalan 29' ill. Rácz Csaba 8', Nagy Attila 66'

Lapok: nem volt

A 2. forduló eredményei:
Bicskei TC - Martonvásár SK 2-16, Tárnok KSK - Tordas SE 10-2, Sóskút SKE - Zsámbék SK 0-3, Viadukt Biatorbágy SE - Komáromi FC 2-0, Perbál SC - Gyúró SE 2-1, Dunafüred LC - Budajenő KSE

Tárnok KSK:
Mráz István - Huszár Balázs, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Nahaj Gergely - Takács György, Fagyal Bertalan, Szabó Zsolt, Ducsai Donát, Craciun Ion, Csősz János, Márton Lajos, Körmendi Tibor, Takács Károly, Mihály Tamás
Edző: Somogyi Henrik

Tordas SE:
Pogány Zsolt - Jámbor Tibor, Rácz Csaba, Szabó László, Domán József, Barátki Lajos, Nagy Attila, Szigeti Csaba, Klein János, Szilágyi István, Feczkó András, Kunsági László, Somlói József

Ideális időjárási körülmények között, kissé késve kezdődött a találkozó, örömmel üdvözöltük ismét a pályán Mráz Pistit, hálóőri szerepkörben.
Ki hagyott helyzetekkel indult a mérkőzés, ám a negyedik percben Donát révén így is betaláltunk. Némi meglepetésre első támadásukból egyenlítettek a tordasiak, sőt a következőnél Mráz Pisti bravúrja kellett, hogy ne kapjunk újabb gólt!
Szerencsére néhány perc elteltével Donát száguldott át a védelmen és megszerezte a vezetést.
Kihagytunk néhány ziccert, de aztán elkezdtek potyogni a gólok, négy-öt percenként betaláltunk, és jelentős, hat gólos előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.
A második félidőben hasonló volt a játék képe és újabb három góllal terheltük meg sportszerűen küzdő ellenfelünk hálóját, jól futballoztunk, bár meg kell jegyezni, hogy a rangadókon nem lesz ennyi helyzetünk, jobban kell majd koncentrálni a kapu előtt.
Mráz Pisti a kapuban jól látta el feladatát, ötven százalékos védési mutatója kézilabdában kifejezetten jónak lenne mondható. (Négy lövésből csak két gólt kapott.)