Asszisztensek:

Gól: Craciun Ion 5', Ducsai Donát 6' 10' 12' 23' 25' 50, Ott Ákos 62' 77'

Lapok: -

A 3. forduló eredményei:
Komárom - Sóskút 2-0, Zsámbék - Dunafüred, Budajenõ - Tárnok KSK 0-9, Bicske - Tordas 2-4,Martonvásár - Gyúró 7-0. Perbál - Viadukt 1-3

Budajenő KSE:
Bajkó Ferenc - Bumbulusz János, Fábián Gergely, Fehér György, Gonda Győző, Jaksa Tamás, Merkl Balázs, Merkl Zoltán, Molnár Attila, Rákosi Balázs, Sarkadi András, Sütő Gábor

Tárnok KSK:
Craciun Ion, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát, Fagyal Bertalan, Huszár Balázs, Kapunics Zoltán, Körmendi Tibor, Márton Lajos, Mihály Tamás, Nahaj Gergely, Ott Ákos, Pécsi Norbert, Ruzsinkó Zsolt, Takács György, Takács Károly, Tóth József
Edző: Somogyi Henrik

Esélyeshez méltóan kezdtük a mérkőzést, Craciun Jani már az ötödik percben vezetéshez juttatta csapatunkat. Remekül játszottunk, Ducsi Donát szűk húsz perc alatt ötöt vágott, a második félidő elején pedig már "klasszikus" mesterhatost tudhatott magáénak. Ott Ákos duplájával alakult a végeredmény, amely magáért beszél.
Gratuláció illet minden játékost, remélhetőleg sikerül átmenteni ezt a formát a jövőheti Zsámbék elleni rangadóra.