Öregfiúk 4. forduló 2018. szeptember 22. 16:00

Asszisztensek: Hegedűs László, Szabó Gyula

Gól: Tóth József 39', Ducsai Donát 78' ill. Kenyeres Péter 65'

Lapok: nem volt

A 4. forduló eredményei:
Martonvásár SK - Perbál SC 5-0, Tordas SE - Gyúró SE 4-3, Bicskei TC - Budajenő KSE 5-8, Tárnok KSK - Zsámbéki SK 2-1, Sóskút SKE - Viadukt SE 0-1, Biatorbágy 0-1, Dunafüred LC - Komáromi FC 2-2

Tárnok KSK:
Pécsi Norbert - Huszár Balázs, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Nahaj Gergely - Ott Ákos, Mihály Tamás, Fagyal Bertalan, Tóth József - Ducsai Donát, Craciun Ion,
Csere: Kapunics Zoltán, Takács György, Dajkai Zsolt, Márton Lajos, Körmendi Tibor, Takács Károly
Edző: Somogyi Henrik

Zsámbéki SK :
Harcos Róbert - Salik Zoltán, Gálicz Ferenc, Bodó László, Kovács László, Kemény Kristóf, Kégli Norbert, Mlaka Tamás, Fabók Attila, Izeli József, Kiss Mihály, Szabó Achilles , Kenyeres Péter, Bors Attila, Haupt József, Jánosi Dániel, Miklósi Ferenc

A parkolóba szervezett szüreti mulatság miatt, zenei aláfestéssel került megrendezésre a találkozó. A Zsámbék elleni meccsünk mindig rangadó, azonban most, hogy a Sóskút gyengébben szerepel, a két veretlen csapat összecsapásán még nagyobb volt a tét.
Jól kezdtük a mérkőzést, az első húsz percben komoly fölényben voltunk, ám hiába alakítottunk ki százszázalékos helyzeteket, nem tudtunk vezetést szerezni.
A játékrész derekától magához tért ellenfelünk, ettől kezdve egyenlő erők küzdelmét láthattuk, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, de gólra egészen a 39. percig várni kellett. Ekkor Schrenck Rajmi szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Nahaj Geri, Fagyal volt a labda útja, Berci az üresen álló Tóth Józsefhez gurított, Tocka nem akart háló szaggató gólt lőni, hanem okosan a jobb sarokba helyezett. A legjobbkor szereztünk vezetést, középkezdésre már nem is maradt idő.
A második félidőt a Zsámbék kezdte jobban, nagy energiákat mozgósított az egyenltésért, mely egy szöglet utáni fejessel végül sikerült is nekik.
Mindkét csapat győzelemre játszott, ennek ellenére úgy tűnt, hogy - a játék képe alapján - igazságosnak tűnő döntetlen születik. Szerencsére csapatunk nem így gondolta, és az utolsó percekben kicsikarta a győzelmet! Egy szögletet követő kavarodásban, Ducsai Donát eszmélt leggyorsabban és a hálóba kotorta a labdát. Volt még egy nagy helyzete ellenfelünknek, ám az eredmény nem változott.
Szép és fontos győzelmet arattunk, szép volt fiúk!