Öregfiúk 6. forduló 2018. október 6. 15:00

Asszisztensek: Árkocsovics Dominik

Gól: Takács György 40', Ducsai Donát 54', Nahaj Gergely 69'

Lapok: - ill. Simonyi László 60', Varga Dániel 68'

A 6. forduló eredményei:
Martonvásár - Budajenõ 5-1, Gyúró - Zsámbék 1-12, Bicske - Komárom 4-8, Tárnok KSK - Viadukt 3-0, Dunafüred - Sóskút 0-2, Perbál - Tordas 4-2

Tárnok KSK:
Kapunics Zoltán (Ott Ákos) - Craciun Ion, Dajkai Zsolt, Ducsai Donát, Fagyal Bertalan, Huszár Balázs, Márton Lajos, Mihály Tamás, Nahaj Gergely, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Szabó Emil, Szabó Zsolt, Takács György, Takács Károly, Tóth József, Veszeli Gábor
Edző: Somogyi Henrik

Viadukt SE :
Rigó József - Abroncsos Gábor, Bacsa Zoltán, Calabriso Adriano, Csonka István, Damó Péter, Ferencz Gábor, Nagy Gábor, Nánási György, Rózsás Imre, Schaffer István, Simonyi László', Szabó Bél,a Szalai István, Török Vilmos, Varga Dániel

Újra rangadóra került sor, Búcsú szombatján nyárt idéző melegben fogadtuk második helyen álló, idén feltűnően jól szereplő Biaiakat.
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, kissé többet bírtokoltuk a labdát, azonban sok helyzetet nem tudtunk kialakítani, igaz elggulatlan szurkolóink több esetben kifogásolták a játékvezető és asszisztense ténykedéséét. Valljuk be, a legnagyobb lehetőség a vendégek előtt adódott, szerencsére a kapufa a segítségünkre sietett.
Aztán eljött a félidő utolsó perce: a cselezgető Ducsai Donát ellen szabálytalankodtak, ezúttal a bíró meg is ítélte a szabadrúgást az ellenfél kapujától mintegy 18 méterre. Takács Gyuri végezte el lövése megpattant a sorfalon és az elmozduló kapus helyén a hálóban kötött ki. 1-0.
A második félidőre megnyugodott a csapat, jóval nagyobb fölényben játszottunk, sorra vezettük a veszélyes támadásokat és ez gólokban is megmutatkozott.
Negyed óra elteltével egy mintaszerű kontra támadásból növeltük előnyünket: Huszár Balázs (Golyó) szerelt határozottan, Tocka Takács Gyurihoz passzolt, aki pontosan ugratta ki Ducsai Donátot, Donát egy csel után a hálóba helyezett. 2-0.
Újabb negyedóra elteltével eldőlt a mérkőzés. Agresszívan letámadtunk, Nahaj Geri labdát szerzett a tizenhatos előterében, ezúttal nem bombázott, hanem okosan a jobb sarokba helyezett. 3-0
Jó játékkal erősítettük meg vezető helyünket a tabellán. Szép Volt Fiúk!