Öregfiúk 8. forduló 2018. október 20. 13:00

Asszisztensek:

Gól: Szabó Emil 39', Takács György 60, Ducsai Donát 66', 74'

Lapok: -

A 8. forduló eredményei:
Budajenõ - Perbál 0-3, Tordas - Zsámbék 1-9, Martonvásár - Komárom 4-1, Gyúró - Viadukt 0-1, Bicske - Sóskút 0-15, Tárnok KSK - Dunafüred 4-0

Tárnok KSK:
Pécsi Norbert - Nahaj Gergely, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Mihály Tamás - Fagyal Bertalan, Szabó Emil 39', Takács György', Szabó Zsolt - Craciun Ion, Ducsai Donát', Csősz János, Dózsa István, Ébel Attila, Kapunics Zoltán, Márton Lajos,
Edző: Somogyi Henrik

Dunafüred LC :
Sopronyi András - Telek Gábor, Laknerfy Tamás, Szűcs Orbán, Vágó Tibor, Wawrzyniak Ede, Ihos Zoltán, Kovács István, Bálint Tibor, Petrovics Sándor, Máté László, Veszelka András

Az eddig elért eredmények alapján könnyű mérkőzésre számítottunk, ráadásul miközben csapatunknál alig volt hiányzó, ellenfelünk, dacára, hogy ők kérték a korai kezdést - épp-hogy "megvolt".
Ismét álmosan kezdtük a mérkőzést, bár rengeteget birtokoltuk a labdát, komoly helyzetünk szinte nem is akadt az első félidőben. Szerencsére, mint már lassan megszokjuk, a játékrész utolsó percében jött vezető gólunk: Szabó Emil távoli lövése behullott a jobb felső sarokba!
Szünet után már elkezdtünk focizni is, sorozatban alakítottuk ki a helyzeteket és ez végül gólokban is megmutatkozott. Előbb Takács Gyuri értékesített egy Ducsai Donát lebirkózása miatt megítélt büntetőt, majd Donát kétszer maga is betalált.
Magabiztos győzelmet arattunk a sportszerűen küzdő, ám a végére teljesen elfáradó Battaiak ellen.