Asszisztensek: Ibriksz Máté, Polyák Anikó Virág

Gól: Kovács István 52' ill. Ducsai Donát 10' 32' 44' , Fagyal Bertalan 13'

Sárgalap: Galambos Zsolt 45' ill. Tóth József 22', Dajkai Zsolt 63', Schrenck Rajmund 62',

Piroslap: Tóth József 55' (Perbál)

A 9. forduló eredményei:
Komárom - Tordas 4-3, Zsámbék - Budajenõ 9-1, Sóskút - Gyúró 7-0, Viadukt - Martonvásár 3-2, Perbál - Tárnok , KSK Dunafüred - Bicske 6-0

Komárom:
Tóth József - Németh Gábor, Borbáth Arnold, Tóth Lajos , Benedek Balázs, Kovács István, Bara Gábor, Fenyőfalvi Krisztián, Kovács Tamás, Galambos Zsolt, Nagy Zsolt, Elek István, Umheiser István, Gyenes Zsolt, Papp Oktávián, 18molnár Tamás

Tárnok KSK:
Pécsi Norbert – Craciun Ion, Dajkai Zsolt, Dózsa István, Ducsai Donát, Ébel Attila, Fagyal Bertalan, Márton Lajos, Mihály Tamás, Ott Ákos, Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Szabó Emil, Szabó Zsolt Tóth József
Edző: Somogyi Henrik

Perbálon ritkán játszottunk könnyű mérkőzést, ezúttal viszont nem forgott egy pillanatig sem veszélyben a győzelem. Ducsai Donát már a 10. percben vezetést szerzett, és végül mesterhármasig jutott. A félidőben már 3-0-ra vezettünk, második gólunkat Fagyal Berci szerezte.
Ezúttal a második játékrészben nyújtottunk halványabb teljesítményt, noha az ellenfél kapusának kiállítása miatt 25 percet emberelőnyben játszottunk, talán ez zavarta meg csapatunkat.
Minden esetre magabiztosan nyertünk és továbbra is pontveszteség nélkül állunk a táblázat élén.
A Perbáliaknak sok sikert kívánunk a továbbiakban (különösen a következő fordulóban Zsámbék ellen) és köszönjük a mérkőzés utáni remek vendéglátást!